Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves felhasználók itt a...

Pontpontvesszöcske12 kérdése:

Kedves felhasználók itt a gyakori kérdéseken! Csak szerintem lett irtózatosan rossz a világ, és régen jobb volt?

Figyelt kérdés
Nos ami azt illeti remélem nem csak a saját szubjektív véleményem szerint van így. Amint észrevettétek az ember azt hiszi magáról hogy ő az Isten. Hogy ő bármit megtehet. Főleg azzal hogy ellustul, és tönkreteszi a világot. Mindenhol hatalomra éhező őrült "vezetők", és miniszterek. Mindenki a hatalmat és a pénzt akarja. Az emberi ferde-hajlam még hab a tortán. Lehet hogy szubkultúrális a közösségük a melegeknek, leszbikusoknak, és az egynemű pároknak, de ők is felelősek az ember eszének felfordításáért. Hallgassatok meg, ha ezeknek lesz gyerekük valahogyan, kinek mondják hogy apu, vagy anyu? Utána vannak az úgynevezett "pávák" és celebek és az olyan lányok akik had ne mondjam hogy néznek ki. Ők fogják a jövőt irányítani? ŐK? Komolyan? A következő generáció? Olyan rossz hogy ezek a tények. Jó lenne rendbe hozni a haldokló világot. Szörnyű. Mindenki csak a rosszat akarja másnak. Tisztelet a minimális kivételnek. Nektek mi a véleményetek? (Szidást, gúnyolódást nem kérek, köszönöm! )

2016. nov. 11. 20:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%
Mikor volt jobb a világ?Meg tudnád mondani?
2016. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg az leőző 2 ezer év uralkodóit?


98%uk hatalomra éhes személy volt.


melegek, leszbik voltak már Egyiptomban is jó pár ezer évvel ezelőtt.


Szulejmán alig 500 évvel ezelőtt, az egész világot szerette volna meghódítani. Utódjainak szintén ez volt a terve.


Ferde hajlam, pedofília, szintén jelen van évezredek óta.


Qrvák szintén voltak is.


miért is volt jobb a világ?


Mert amikor háború volt, akkor az életképes férfiakat és fiatal felnőtteket összetoborozták, kimentek a mezőre és legyilkolta az egyik sereg a másikat. Biztos jó lehetett az első sorban állni és tudni, hogy meg fogsz halni. Vagy agyonszúrnak, vagy a sajátjaid agyontaposnak.


Vagy a világháborúnál biztos öröm volt a zsidóknak gázkamrába menni, esetleg a haláltáborokban várni a halált meg a kínzásokat.


Ja igen, most így olvasva tényleg jobb volt! És a mostani világ sokkal szörnyűbb!

2016. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%
Az ido mindent megszepit...
2016. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%

Biza! A sötét középkor volt csak az igazán szép idő!


Am meg ennek a kérdésnek kvára nincs értelme csak veszekedni akarsz xd

2016. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%

Minden korban ezt mondták. :)

A "régi világról" csak idealizált képed van, nem tudod milyen volt valójában, ezért hiszed ezt. Régen se volt jobb, vagy rosszabb, csak "más".

2016. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
A világ mindigis ilyen volt. Amúgy kezdenek unalmasak lenni ezek a "roszz mai világ, bezzeg régen" kérdések. Minden nap van belőlük ötven és hiába magyaráz az ember, hoz érveket, a kérdező mindig csak hajtja a hülyeséget.
2016. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves felhasználók itt a gyakori kérdéseken! Csak szerintem üres az a kritika, amelyik nem áll elő jobbító javaslattal, csak a meglévő állapotot szidja?
2016. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Jó, értem minden véleményeteket, értem hogy régen is ez volt csak persze más technikával és más dolgokkal, csak nem tudom, miért mondjátok hogy csak jobb lehet... Egyszer a világ el fog pusztulni a mi kezünk által, nem?
2016. nov. 11. 21:04
 9/41 anonim ***** válasza:
de. ééés? ez nem olyan amit bárhogyan meglehetne akadályozni :D
2016. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Sohasem értettem, hogy miért függvénye a "jó világnak" az emberek nemi identitása és szexuális orientációja. :)
2016. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!