Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akit nem érdekel semmi annak...

Akit nem érdekel semmi annak miért jön minden össze?

Figyelt kérdés

Elég a saját meg a bátyám példáját nézni.

19 vagyok,Ő 21.Nekem semmi nem jön össze,pedig beleadok mindent.Nem tudok találni egy rendes barátnőt,pedig külsőre nagyon hasonlítunk,jól haladok az egyetemen,de látom előre,hogy nem fogok rendes munkát kapni.A bátyám annyira lazán veszi a dolgokat,hogy volt rá példa,hogy nem ment be a lebeszélt állásinterjúkra,mert pont nem volt kedve,mégis olyan munkahelyet kapott,hogy alig dolgozik napi 6 órát és havi 250-300 at kap.A barátnőit havonta váltogatja.Múltkor itthon volt,egy lánnyal a szobájában és egyszer csak bejön hozzám és a következőt mondja:"Egy csaj van a bejárati ajtó előtt,nyisd ki neki és mond meg,hogy bent vagyok a cégnél és itthon felejtettem a telefonom."

Egy 4 milliós audival flangál,mint valami vezérigazgató.Sokszor annyira szét van csapva,hogy elkezd egy összetett mondatot és mire a végére ér nem tudja mit akart mondani.Hogy lehet,hogy aki ilyen nemtörődöm annak minden sikerült?Az ilyen alakokra buknak a csajok?


2016. nov. 13. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el oda dolgozni, ahová bátyád.
2016. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem.

Aki nemtörődöm ember semmit nem akar csinálni,mindig szerencséje van. Aki tényleg akar valamit elérni az életben annak, semmi nem akar össze jönni vagyis szerencsétlenség.

PL:

Egyik ismerösöm munkanélküli volt, sehol nem kapott munkát pedig bármit elvállalt volna.Tanulatlan, tróger testvére aki lusta dolgozni. Mindig kapott olyan munka lehetőségeket, más ember boldogan elvállalná,de testvérének nem kellet munka.

2016. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ez jön be az átlag embernek. Magabiztos, van önbizalma, nyíltan felvállalja az összes undorító szokását, tojik mindenre, tapasztalat és hozzáértés nélkül is határozottan és lazán beszél bármiről, ha hibázik, azon is csak röhög. A nők is odavannak ezért a típusért, a munkáltatók is... de jó példa az USA is, ahol megválasztották Trumpot elnöknek, aki egy inkompetens, nemtörődöm f@ßkalap.
2016. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
aha persze...
2016. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, főleg mikor rohadtul készülök a matekdogára és így is csak hármas lesz, erre egy osztálytársam, aki a büdös életbe nem figyelt órákon, soha nem érdekelte mégis ötöst ír :DDD
2016. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem görcsöl, nem filózik azon, hogy elbukhat, ezért csak azt vonzza be, amire vágyik. Nem erőlködik. Erőfeszítést valószínűleg tesz, de nem visz bele görcsös akaratot.
2016. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!