Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vágjak vissza ha beszólnak?

Hogy vágjak vissza ha beszólnak?

Figyelt kérdés
Suliba sokszor beszólnak oszt társak h milyen hülye vagyok meg minden. Ma is pl azt mondták szó párbajt sose nyernék. Tudom h néha azért cikiznek mert sebezhető vagyok nincsenek nekem olyan jó dumáim sajnos. Szerintetek mit csináljak. Jó lenne nekik olyat mondani amivel kicsit leoltom őket és akkor nem pofáznak csak nem vagyok nagy dumás. Előre köszi.

#Hogy szóljak vissza
2016. nov. 14. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek jó dumáim :D

Ha valaki azt mondja, hogy hülye vagyok, én visszamondom, hogy "te meg buta!" :)

És ennyi :D

2016. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szópárbaj? komolyan? :D

[link]

2016. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Az a rossz benne, hogy ha genetikailag felsőbbrendű srác teszi, akkor sehogy sem tudsz eredményesen.


Ha visszaszólsz Chadnek:


a, lepereg róla mert egész nap fürdik a dopaminban


b, ha nem pereg le, akkor


- b1, ellátja a bajod


- b2, nem tesz semmit, de dühös lesz rád, és később, majd mikor lesz rá módja (mivel a szociális hierarchiában elég magasan van, biztosan lesz), majd csúnyán kitol veled

2016. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert. Egyébként mindig helyzetfüggő. Nézz magadba miért vagy sebezhető és iktasd ki a pontokat. Másik, meg gyakorold a póker arcot és ne mutass ki érzelmeket akármit mondanak. Vagy ha cikiznek valamivel, röhögd ki hangosan a másik és mondd, hogy szánalmas próbálkozás vagy már hallottad és unod, azzal menj tovább. Vagy csak nézz rá bamba pofával és mondd neki, hogy ma is azon gondolkoztál, hogy az anyja miért nem nyelte le idejében, minek kellett az autista apja televerje az anyját stb.
2016. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már így is megaláztad magad.
2016. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 schamuelson ***** válasza:
Nézd meg a Forest Gumpot!
2016. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos van más amiben jeleskedsz, hát fordíts arra több energiát. Van társaság ahol tárt karokkal várnak, hát azokkal légy, ne ezekkel. Ne fordulj el tőlük, csak mosolyogva és vállrántva engedd el a szavaikat.
2016. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!