Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok azon a vélemény...

Csak én vagyok azon a véleményem, hogy Emma Watson egyáltalán nem dögös/szexi csaj?

Figyelt kérdés

Biztos nagyon intelligens/kedves és romantikus, de számomra nem több, mint egy kislányos testbe bujtatott, arányos tiniarcú felnőtt nő. Tipikusan abba a kategóriába tartozik, akit ha akárhol meglátok, csak ennyit jegyzek meg: "Jé, ott egy lány... biztosan valami diák, helyes, de...de..annyira nem dögös. Vékony, picike mellei, törékeny vállai vannak, de...bocs, nem szexis." Szóval az a szürke kislány kaliber, akiben tökéletesen meg tudnám találni az intellektuális társamat, de annál semmi többet nem akarnék tőle. Nálam valahol itt kezdődik az álomszép szexis csaj kategória: [link]

Direkt valami szolidabb képet kerestem, hogy ne szedjétek le a fejemet, de tuti így is kapni fogom az ívet. Persze ez az én véleményem, de egy szexis csaj legyen egy kicsit "piszkos/vad"...és nőies (ha értitek mire gondolok :P).

Várom a ti hozzászólásaitokat.



2016. nov. 14. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
hát én azt se tudom ki az.. Nem is érdekel. Téged viszont érdekel és foglalkozol vele.
2016. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván nem vagy ezzel egyedül, de nekem konkrétan nagyon bejön. Akit linkeltél valóban jól néz ki, de a dugáson kívül másra szerintem nem igazán alkalmas.
2016. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Emmának legalább saját cicije van.
2016. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Átlagon aluli. Plusz buta és bunkó is. Csak a Harry Potter hype tartja életben. Ha megnézed milyen filmeket csinált azóta láthatod mennyire tehetségtelen színésznő is
2016. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

"Emmának legalább saját cicije van."


Emmának nincs cicije. Vagy legalábbis annyira lehet azt a két síklapot annak hívni mint az én férfi melleim

2016. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
#5: lehet, hogy a fenti "álomszépségnek" is akkora volt, mielőtt tankolt bele 2x1 litert (ami esélyes is, mert egy sportosan vékony csajnak általában nem magától van ekkora dudája).
2016. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Emma Watson szerintem szép és bájos. De tényleg nem dögös. Tetszik, mint egy átlagos lány.

Az általad linkelt csaj se túl dögös. Átlagos, kondis, wannabe cicababa. Nem lesz attól valaki dögösebb, mert nagyok a mellei.

Nekem pl. Dukai Regina, Lele Pons, Amanda Cerny, Ariel Winter, Bebe Rexha dögös. Van bennük valami plusz élet.

2016. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amanda Cerny...Ahh

Na szerintem ő az igazi álomnő. Miért is nem jutott az eszembe...Szép méretű formás dudák, kerek idomok és angyali arc.

De ha már a mellnél tartunk. Tudtommal Amanda-nak természetes cickói vannak. Azok pedig hasonlóak az általam linkelt csajéhoz. Nos, annyira nehéz elképzelni, hogy a fentebb linkeltnek természetes mellei vannak? Miért kell egyből a szilikonnal jönni. Több olyan csajt ismerek, akik kifejezetten vékonykák, aztán olyan dekoltázsuk van, hogy pff. hihetetlen. Instant megkeményedsz a látványuktól. Ja és szerintem a linkelt csaj nemcsak dugásra jó, az arca kifejezetten értelmes.

2016. nov. 14. 22:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

És ti mennyire vagytok jó pasik, hogy egyáltalán álmodozni mertek egy Amanda Cerny-féle lányról? :)


Amúgy meg elég szomorú, ha egy párkapcsolatban az intellektuális társad helyett inkább a szexideálodat választanád.

Azért azon ne sértődj meg, ha te meg a jó nőknek nem kellesz majd.

2016. nov. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

JÉ, hát amit linkeltél, az egy büdös qva!!


Téged egyáltalán nem zavar, hogy ez ugyanaz a kategória, mint amit szidsz, csak pepitába?? Hótt ugyanaz a test, annyi a kivétel, hogy bufflák undormány műcsecsei lettek már tinikorába! Ez neked jó CSAJ??????

Hát érdekes!


Kb. minden bokorban ilyet találsz éccsapa! Már meg se lehet különböztetni őket! A deszka testükkel meg a műmellel! És egyenfejjel!


Na meg ez a szelfizős, konditermes kép boáááááááá

2016. nov. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!