Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozhatja egy embernél...

Mi okozhatja egy embernél jelen esetben nálam azt, hogy egy nagy dupla nulla tömény szerencsétlenség szinte egész életében elejétől a végéig?!

Figyelt kérdés

egy lúzer gyáva gyámoltalan gyenge vagyok.


Elhibázott szülői nevelések,vagy hibás rossz gének is közre játszanak agy lebenyek hibás működési zavarai(retardáltság,szellemi-fogyatékosság)?:-O



#probléma #emberibajok
2016. nov. 15. 22:20
 1/6 A kérdező kommentje:

meg még mellékesen hozzá fűzném azt,hogy mindig minden olyan nehezem re esik az idő életéveim előrehaladtával,hogy minden olyan nyűg probléma.


akár felöltözni fogas mosni megmosakodni régen is gyermekkoromban de most már egyre jobban.

2016. nov. 15. 22:27
 2/6 anonim válasza:

szerintem "csak" az életuntság.

van olyan dolog az életedben ami éltet?

Valami amit elértél az életedben. vagy tulajdonságod amire büszke vagy ?

2016. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
áh semmi sem semmi érdemleges sem amit kitudnék emelni.
2016. nov. 15. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
ne maszturbálj annyit és több erőd lesz.
2016. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mi az hogy ne maszturbáljak annyit és több erőm lesz?


hogyan beszél maga én nekem ??


hát tudja már a viselkedését moderálni.


nem lett volna kötelező válaszolni a feltett kérdésemre senki sem kérte rá önt.ha nem tud normálisan felelni.

2016. nov. 16. 00:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szégyelled magad, 4-es?! Hogy mondhatsz neki ilyet?! Ez kb olyan volt, mintha azt kérted volna tőle, hogy ne vegyen levegőt...
2016. nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!