Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom elviselni hogy...

Nem bírom elviselni hogy alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
16 L vagyok es 145cm .bezarultak mar a novekedesi zonaim. Voltam orvosnal. Ezek szerint mar nincs miert novekedesi hormont szedjek?mit csinalhatnek?nagyobb akarok lenni barmi aron.. nm birom mar. Mindenki csak szivat a magassagom miatt es nm tudom normalis kapcsolatokat teremteni.. Szerintetek mit tegyek? Szerintetek se lesz normalis kapcsolatom a magassagom miatt?
2016. nov. 16. 18:26
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
62%
Ez ennyi idősen valószínűleg teljesen hihetetlennek fog tűnni, de nem ezen múlik, hogy lesznek-e igaz barátaid vagy normális párkapcsolatod. Az emberek gonoszak, piszkálni fognak, ez bizonyos, de fogadok, egy olyan ember sem fog piszkálni, akin te ne találnál olyan külső vagy belső tulajdonságot, ami miatt meg őt lehetne piszkálni. Alacsony vagy. Más meg kövér, beszédhibás, idiótán röhög, gusztustalanul fúj orrot, ronda a bőre, kopaszodik, pletykálkodik, hűtlen, beképzelt, stb. A tiéd egy a sok lehetséges, azonnal látható jellemző közül. Azt kell megoldanod, hogy te el tudd fogadni. Ne másokhoz mérd magad, hogy ők magasabbak. Te meg másban vagy akár kívül, akár belül jobb. Plusz más is alacsony. Mégis vannak barátaik, szerelmük, szeretteik. Amíg a magasságod a legnagyobb problémád önmagaddal (ha nem vagy álszent és jó az önismereted), addig szerintem teljesen rendben vagy.
2016. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod ezt a magasságot, ezt dobta a genetikai lottó. A lányoknál nem gond, ha ilyen picik. Becsüld meg, hogy egészséges vagy, van két kezed, lábad, el se tudod képzelni, hogy mennyi nyomurult emberrel találkoztam, akik hálát adnának az égnek, ha csak 2 lépsét tudnának menni mankó vagy tolószék nélkül.
2016. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sokkal jobb mintha égimeszelő lennél. Nekem személy szerint sokkal jobban bejönnek a pici cuki lányok, mint a culák
2016. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek se lesz normalis kapcsolatom a magassagom miatt?"

---

Ha az alacsony pasikat (<173) ugyanúgy visszautasítod, mint magasabb társaid, akkor egészen biztos, hogy nem lesz. Próbáld elfogadni magadat (tudom ez ostoba közhelynek hangzik), mert mást úgy sem fogsz tudni tenni. A magasságod ellenére még lehetsz szép és csinos, semmi sincs veszve. Nézd meg Ariana Grande-t és Avril Lavigne-t. Szerinted a való életben a magasságukkal nem törődve mennyi esélyük lenne elcsábítani egy jóképű férfias pasit? Hát elárulom, elég nagy. Inkább örülj annak, hogy nem pasinak születtél, mert 170-173 alatt aztán tényleg nem sok (inkább semmi) esélyed lenne. Ha pedig kompromisszum nélkül mégis inkább átlagos magasságú pasira vágysz, akkor hordj minden nap egy nagyobb magassarkút és hozzájuk képest sem leszel alacsony.

2016. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez baromi nagy közhely és unod is már de el kell tudni fogadnod, ugyanis ezen szerintem sajnos nem fogsz tudni változtatni. Egy kapcsolat (sem baráti, sem szerelmi) nem ilyen dolgokon múlik. Szerintem aki szivat, valójában nem csúfol és nem rosszindulatból mondja csak szívja a véred vagy aranyosnak tart a magasságod miatt. Lehet, hogy nem tudják, hogy téged ez ennyire zavar. Volt egy 150cm-s lány osztálytársam középiskolában akivel mindenki viccelődött de tényleg nem rosszindulatból. Egy ideig csak nevetett rajta, majd kibukott miatta pedig tudta, hogy nem bántásból mondják. Utána leálltak a többiek. Én 155 centi vagyok, második legalacsonyabb voltam az osztályban. Én szeretek alacsony lenni és lány létemre aranyosnak tartom az alacsony lányokat. Régebben én is utáltam, hogy mindenki magasabb nálam de már nem. Mivel alacsony vagy, kicsik a lábaid, kicsik a kezeid és mindened, sokkal jobb így hozzábújni valakihez mint annak aki lány létére 175-180cm. Az szerintem nagyon magas egy lánynak. Egy ilyen magas lánynak nem lehet könnyű nála magasabb párt találni. A lányok általában szeretik ha a pasik magasabbak náluk.

Elmondok mégvalamit, bár te erről nem írtál semmit. A 155 centimhez hozzájön vagy 30kg plusz súly. Szerinted? Majdnem úgy nézek ki mint egy kocka :D hazudnék ha azt mondanám, hogy nem zavar de megtanultam így élni. Nem, sajnos nem könnyű lefogyni. Főleg pajzsmirigy gondokkal. Sokáig én is utáltam a testemet. Szerinted hogy néznek ki a rövid vastag lábak? Nem szépen, de ez jutott. Elfogadtam magam és baromira nem érdekel, hogy mások mit gondolnak vagy éppen mondanak is. Lehet, hogy neki egy óriási nagy csúnya, szőrös anyajegy van a kis popsiján. Attól, hogy nem látják mások ő tudja, hogy ott van és zavarhatja.

Mindezek ellenére már 3 éve van barátom, aki egyébként 182cm és normál testalkatú. Imádja, hogy alacsony vagyok és nagyon tetszik neki a kicsi kezem, lábam is. Ő elfogadott. Ha neked nincsenek (túl)súly problémáid és túl nagy elvárásaid a másikkal szemben, neked talán könnyebben fog menni. De a baráti kapcsolatok sem ezen fognak múlni. Mindenkinek más tetszik és ez ezért jó.


Nem kellene szomorkodnod emiatt, fel a fejjel! :)

2016. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon cuki lehetsz! :D A csajoknak jól áll, ha alacsonyak. Küldesz egy képet, hogy mennyire vagy kicsi?
2016. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!