Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Elliot-ról?...

Mit gondoltok Elliot-ról? (Mr. Robot)

Figyelt kérdés
Én olyan vagyok, mint ő (azt leszámítva, hogy nem tudok hackerkedni). Mit gondoltok a személyiségéről, jelleméről? Ti hogyan viszonyulnátok hozzá, ha a környezetetekben lenne egy ilyen ember (esetleg osztálytárs, vagy ha idősebbek vagytok, akkor munkatárs)? Milyen tanácsokat adnátok neki? Hogyan változhatna meg, oldhatná meg a problémáit, illeszkedhetne be a társadalomba, és egyéb dolgok, amikre vágyik?

2016. nov. 17. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Elliot nyilvánvalóan disszociatív személyiségzavarban szenved. Ha csak nem szenved hasonló mentális problémától, akkor te nem vagy olyan, mint ő. Nem értesz az informatikához, tehát nincs benned semmi, ami különlegessé teszi őt. Nem is hasonlítasz rá.


És ezen tulajdonságai nélkül csak egy drogos vagy, akit nem érdekelnek az emberek.

2016. dec. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is azokban a mentális betegségekben szenvedek, mint ő.

Nincs bennem semmi, ami különlegessé tenne, azt hiszem, ebben igazad van. Ahogy a másik mondatodban is.

De valaha érdekeltek az emberek... gondolom őt is.

2016. dec. 27. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Ha olyan lennél mint ő nem irogatnál gyakorikérdésekre ilyen ostobaságokat.


Te nem vagy skizofrén csak valaki aki figyelemre vágyik, ez egy súlyos betegség nem egy menő dolog amivel villogni lehet a haveroknak

2018. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!