Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit szólnál ha biztonsági...

Te mit szólnál ha biztonsági őr volnál egy moziban és azt lűtnád h egyik teremben ahol kevesen vannak 2 homokos élvezkedik? 1ik leszopja a másikat?

Figyelt kérdés

egy meleg barátom azzal dicsekszik hogy az egyik barátja ezt megtette. és hihihi milyen jó. valahogy nekem ez nem esne jól ha a hátam mögött ez történne.

sőt, ha én lennék biztonsági őr kivágnám őjet és feljelenteném közszemérem sértésért is....


2016. nov. 18. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene oda biztonsági őr, én hajítanám ki őket onnan. Gusztustalanok, hogy ezt mások előtt meg merik tenni.
2016. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom, és szerinte ez még izgalmas is.....
2016. nov. 18. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem igazából nem csinálta meg, csak hencegni akart. De ha valaki ezt merné csinálni, miközben filmet néznék, először a nyakába önteném az italomat, azért a fejért, amit vágna, megérne, aztán kiküldeném, de nem a kedves formában.

15/L

2016. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

én voltam őr még régen.

roha.dt unalmas volt,úgyhogy bármit kihasználtam arra,hogy teljen az idő és elfoglaljam magam.

pl portaszolgálat én meg az összes dolgozót megállítottam kifelé menet és komótosan átvizsgáltam a kocsijukat táskájukat rendszeresen.

panaszt tettek ellenem a dolgozók,erre fizetés emelést kaptam.

rajtaütés szerű iroda ellenőrzés,bármi amivel el lehetett ütni az időt.

egy ilyen esetnél odamentem volna,hívtam volna tanút és hívtam volna a rendőrséget.

ilyesmivel simán el lehetett volna verni másfél-2 órát,plusz a ratyik is okultak volna belőle.

2016. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Mert ezt szerinted heteró párok nem csinálják? Én nem sokat járok moziba, de már nem egyszer láttam, ahogy egy csaj szopja a pasijat. De a haverjaid közt is körbekérdezgethetsz, hogy ki ujjazott már csajt moziban. A 90%-uk igennel fog válaszolni.

Nem védeni akarom azt a meleg párt (ez a viselkedés undorító akkor is, ha meleg és akkor is ha het eró csinálja), csak érdekesnek találom, hogy ha hererók művelnek ilyet, azon nem háborodsz fel és nem írsz ki kérdést róla.

2016. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmit. Sokan csinálják és amíg senkit sem zavarnak, nem érdekel. És általában észre sem veszi senki.

A rendőrséget meg lehet hívogatni, de nem kapnak semmit, addig a pontig, amíg nem az volt a cél, hogy más is meglássa őket. Tehát jogilag nem egyenlő az, hogy a mozi sötétjében csináltak valamit és az, hogy kiálltak a vászon elég és ott csinálták.


#4: Szánalmas életed lehet.

2016. nov. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
19-21 éves koromig voltam őr,azóta saját vállalkozásom és gyönyörű családom van te csicska,úgyhogy akinek szánalmas élete van az csak te lehetsz.
2016. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#7: Ja, ez mind megvan... Mégis gyk-n csicskázol. Reális.
2016. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8:


Te kezdtél el beugatni, barom_arc, vedd már észre magad.

2017. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a filmet nézem.
2019. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!