Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szorgalmas vagy? Szeretsz...

Te szorgalmas vagy? Szeretsz dolgozni, tanulni? Nappal is alszol?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nem. Igen.
2016. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván a laza átlagmagyar proller minden csinálnivalót utál,csak dögleni,meg zabálni szeret.
2016. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok szorgalmas, hihetetlenül lusta vagyok, és mindent az utolsó pillanatokra hagyok :D akkor mondjuk megcsinálok a lehető legjobban, de az egy jó idő.. nem szeretek tanulni, viszont boltban dolgozni szerettem :D és igen, ha van rá lehetőségem, alszok nappal

18/F

2016. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm..Maximalista vagyok, de lusta. Igazából az utolsó pillanatig halogatom a dolgokat, de mikor már tényleg muszáj, akkor igyekszem minél jobbra megcsinálni. Dolgozni szeretek. Magát a tanulás folyamatát nem élvezem, de a jutalmat (tudást, elismerést, jó jegyet, megbecsülést vagy bármi mást) igen, tehát ha úgy vesszük, áttételesen szeretek tanulni is. Időnként szoktam nappal is aludni.
2016. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek tanulni és dolgozni is, nagyon. Van, hogy hétvégén alszom nappal ettől függetlenül.
2016. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is pont olyan vagyok, mint a 4. válaszoló, utálok tanulni, vagy dolgozni, ezért mindig halogatom, de amikor eljutok odáig, hogy megcsináljak, teljes erőbedobással teszem azt és a végén sokszor sokkal jobb lesz a végeredményem, mint azé, aki napok vagy hetek óta folyamatosan csinálja :D És elég gyakran megesik, hogy napközben is alszok egyet, mivel valamiért forditva vagyok programozva, mint a normális emberek és nap közben mindig fáradt vagyok, estére meg felpörgök ._. És általában próbálok nem elaludni, mert akkor hajnali 3-4-ig el se tudnék aludni, de megesik, hogy mégis elszundizok délután és este 9-ig fel se kelek:/
2016. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szorgalmas de ennek az az oka hogy RÜHELLEK tanulni, semmit nem gyűlölök jobban. Nappal nem alszom csak néha. :D
2016. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Változó

Nem

Attól függ

2020. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szorgalmas, inkább hirtelen késztetésből teszek dolgokat, minthogy folyamatosan produktív legyek

Szeretek tanulni, de csak olyan dolgokat, amik érdekelnek, érdektelen/ nézeteimmel nem összeegyeztethető dolgokat utálok memorizálni

Dolgozni attól függ, hogy milyen munkáról, munkahelyről, kollégákról és egyéb emberekről van szó, akikkel érintkeznem kell. Alapvetően nem szeretek beleszakadni a dolgokba, pörögni folyton és szeretem, ha valami kiszámítható. De nem szeretek monoton, lassú, egyszerű és érzésre értelmetlen munkát végezni, olyat, ahol azt érzem, hogy bármikor helyettesíthető vagyok és nem fontos úgy egyáltalán.

Gyakran alszom nappal, alvásrendem, mint olyan, nem létezik. Mondjuk igyekszem éjjel aludni, de általában hajnalban sikerül, ezért vagy átalszom a délelőttöt vagy ébren maradok, míg muszáj, kevés alvással, aztán délután/ kora este ágynak esem

2022. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!