Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelei vannak, ha egy...

Milyen jelei vannak, ha egy fiú zavarban van?

Figyelt kérdés
Pl amikor találkoztok és meglát

2016. nov. 20. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én dadogni szoktam ha valami miatt zavarban vagyok vagy ideges leszek. Van erre egy mondás hogy hebeg-habog vagy egy másik hogy elakad a szava.
2016. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Összefüggéstelenül beszél, nem tudja rendesen kifejezni magát, elcsuklik a hangja, összevissza jár a tekintete, vagy meredten egy pontra néz, esetleg tikkel. stb.
2016. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Megmondom egy puszi 💏 ért, Kedvesem.
2016. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van egy kis sztorim is, de nem tudom, hogy jelent-e valamit.
2016. nov. 20. 21:14
 5/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. nov. 20. 21:17
 6/8 anonim válasza:
Nem vagyok fiú, de azért elmondom mert vegülis hasonlóan viselkednek az emberek. Én általában elpirulok és elkezd remegni az arcom, amit neha nagyon gáznak érzek, illetve lampalázas is vagyok szóval, ha sok ember előtt kell beszélnem, akkor még a szám is remeg :c és amúgy pár fiúnál azt vettem észre, hogy megvakarja a fejét/tarkóját, elkezd nevetni, lesüti a fejét/ elnéz
2016. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó amit válaszolt azok az idegesség és stressz jelei és inkább az okozza ha egy személy vagy helyzet idegesítő vagy veszélyes az adott személy számára. Ilyen jelek alapján szűrik ki pl a csempészket a reptereken: pirulás - remegés - izzadás - felfokozott állapot - kerüli a szemkontaktust. De ugyanezek a pánikbetegségek jelei.


Ha valaki zavarban van az leblokkolást okoz. Rövidzárlatot. Beszédbeli problémákat és nagy fokú ügyetlenséget lehet tapasztalni mert a koncentrációs készség nagyon lecsökken.


A fejvakarás / fülvakarás vagy a felnézés (jobbra vagy balra fel) tanácstalanságot jelez vagy azt is ha amit mond éppen az valótlan.

2016. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"Van egy kis sztorim is, de nem tudom, hogy jelent-e valamit."


Írd meg Kedvesem 💗 a story-t, a puszit későbbre halasztjuk.


(priviben v. ide, ahogy gondolod)

Szép estét.

2016. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!