Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi sugárzik erről a...

Nektek mi sugárzik erről a nőről? Mit gondoltok róla? Mi az első benyomásotok?

Figyelt kérdés

[link]



(azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok hogy másoknak milyennek tűnik ez a nő. Nekem van egy konkrét elképzelésem, és én is hasonlóvá szeretnék válni. Viszont amikor a barátomnak megmutattam a képet, fogta a fejét, és mondta hogy ne legyek ilyen. Kíváncsi vagyok nektek mi sugárzik erről a nőről)



2016. nov. 22. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

TIPP: Hallgass a barátodra jobb ízlése van mint neked!


A belinkelt képen nekem egy eléggé unszinpatikus HP -nak tűnik

2016. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Blade Bone ***** válasza:
Nem rossz, csak kicsit vékony.
2016. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Tucat nő.
2016. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Megnéztem több fotóját is. Mind ugyanolyan semmilyen képet vág úgyhogy szabad a gazda mert én nem látok semmit
2016. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Az a benyomásom, hogy nem az eszéért szeretik.
2016. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Boldognak és elégedettnek tűnik. Oké, hogy divat a modelleket lehúzni, de rá egyáltalán nem igazak ezek az általánosítások. Amikor láttam képeken vagy videókon a hírekben, mindig ragyogott olyan szinten, ami kevés nőről mondható el.

Akik azt hozzák fel, hogy egyszerű arcot vág, azok ugye tudják, hogy ezt a feladatot adják neki és azért csinálja?

2016. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem a vadság, az elfojtott szexualitás sugárzik a fiatalabb képein.

Amik a gyerekkel készültek azokon már egy teljesen más nő van. Érett és boldog.


Amúgy nem tudom, töltötték-e a száját, de amelyik képen úgy néz ki mintha megcsinált szája lenne azok szörnyűek.


Ne egyvalakihez akarj hasonlitani, hanem azt a tulajdonságot, amit szeretnél több nőn is nézdd meg. Lehet, nem ő lesz a legjobb példa.


Ami pedig a kisugárzást illeti az főleg a szemekben és a viselkedésben, a mozdulatokban, a fejtartásokban van és nem (csak, vagy nem elsősorban) a szép pofin. Az is tanulható. Tánc, mozgáskultúra segitségével.


Kár, hogy nem irtad le mi is az, amiben hasonlitani szeretnél rá.

2016. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szép egzotikus a pofija, tetszik.
2016. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörű !!!!!
2016. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép nő, de a szája, illetve az orra is megvan csináltattva, emiatt műnek hat. Viszont kisugárzásra nekem a tipikus elérhetetlen nőt testesítí meg. Frusztrált lennék egy ilyen nő közelében, mivel azt sugallja, hogy "nem vagy elég jó hozzám képest".
2017. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!