Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy csaj próbál velem...

Ha egy csaj próbál velem szemezni, de utána (talán? ) zavartan/megszeppenve hirtelen félrefordítja a fejét, az mire utal?

Figyelt kérdés
Többször is előfordul már ez a jelenség és nem tudom ezt mire vélni. Ronda lennék, ijesztő vagy tényleg helyesnek gondolt és kicsit zavarba jött (jellemzően inkább fiatalabb lányok). Bár magamat nem tartom rondának, inkább azt mondanám, hogy egyszerűen csak nem vagyok jó/vonzó pasi, mert inkább kisfiús a kinézetem (testalkatomat is beleértve), mintsem a klasszikus értelemben vett jóképű/álompasi kaliber (tipikusan az a kategória, akire nem a kis tinicsajok, hanem az huszonéves érett álomnők szoktak begerjedni).

2016. nov. 23. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akart szemezni, csak észrevette, hogy te azt hiszed, ezért elfordította a fejét gyorsan.
2016. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Igen, az is lehet, ami viszont nem valami biztató dolog.
2016. nov. 23. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez jó jel, kár h félreértetted. A csaj zavarban van, ezért fordítja félre a fejét.

(Kivéve, ha megjátssza, ha szórakázik veled.)


Rossz jel volna, ha udvariasan higgadt a viselkedése.

2016. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veszélyben érezte magát, vágyott rá, hogy nézz a szemébe, s amikor ez megtörtént megérezte a halált. Most megint arról álmodik, hogy ránézz.
2016. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában szimplán egónövelés a dolog.
2016. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarba jött az jó jel. Azt jelenti, hogy tetszel neki. Ha nem tetszenél rád se nézne, ignorálna. Ha ronda volnál, tovább bámulna, összesúgna a barátnőivel és jót nevetnének rajtad. A bunkóbbak még be is szólnának neked. Még tini tapasztalatlan. Nem nagyon tudja hogyan flörtöljön. Az érettebbek nem fordítanák el a fejüket, mosolyognának rád. Ha ügyes vagy telefonszámmal távozol. Ha peches herpesszel.
2016. nov. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem tetszel neki:)

Csak nem mer tul sokaig nezni teged mert fel hogy esetleg lebukna:D

Ha tetszik akkor irj ra faceen vagy valami ilyesmi

Likeold a kepeit instan meg ilyesmik:D

2016. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!