Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak magamon?

Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon azt érzem, hogy utálom a legjobb barátnőmet, csak mert neki jobb az élete, mint nekem. Azt tudom, hogy nekem kell úgy alakítani az életemet, hogy jól érezzem magam, tudom, hogy ez az én dolgom, nem pedig másé. Csak azt nem tudom, hogy ezt az érzést, és az "utálom" szó ismétlését hogyan hagyjam abba. Nem akarom utálni, ő az egyetlen barátom, de az akaratom ellenére érzem ezt. S a mellkasom is fájni szokott a gondolattól. Ő ebből semmit sem sejt, mert nem tudunk mindig találkozni, mert messze lakunk egymástól és leplezni tudom így, de nem akarom bántani. Félek, hogy egyszer annyira megtelek dühvel, hogy elrontom vele a kapcsolatot.


Hogyan tudnék az érzéseimen változtatni? Van erre valami módszer?


2016. nov. 23. 19:23
 1/4 Casper992 válasza:

Szia,


Ahogy te is megfogalmaztad, a saját életed minőségével vagy elégedetlen. Ha van egy olyan pozitív példa körülötted mint a barátnőd, akkor talán segítséget kérhetnél majd tőle ha megnyugszol.

A dühre azt tudom ajánlani hogy kapcsolódj ki.

Menj közösségekbe szórakozni, vagy amit szeretsz és a legfontosabb, hagyj magadnak időt!

Sok szerencsét :)

2016. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. nov. 23. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor eszedbe jut az utálom szó akkor tedd hozzá: utálom, hogy nekem kevésbé jól alakulnak a dolgaim. A barátnőmet szeretem, most ő a példaképem. Ha ő meg tudta csinálni akkor én is.


Gondold végig mitől lenne jobb az életed és csináld azt. Minden nap egy kicsit. Ha unott vagy lelkesitsd fel magadat. Keress olyanokat, akik még nála is sikeresebbek, jobb az életük és legyenek majd ők az új példaképeid.


Foglald el magad. Mindegy mivel, csak értelmes, hasznos, vagy kellemes legyen. Akkor nem lesz időd másokon gondolkodni. De leginkább cselekedjél, mert annak az eredményére büszke lehetsz és lehet, egyszer még ő fog tőled segitséget kérni.

2016. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3#, köszi, igyekezni fogok
2016. nov. 24. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!