Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy oldjátok meg azt,...

Ti hogy oldjátok meg azt, hogy lefeküdjetek időben? Én egyedül lakom és sosem tudok időben lefexeni és egy jó pihentetőt aludni.19f

Figyelt kérdés
Jó lenne néha, tudom gáz és nekem is néhéz beismerni de jó lenne ha valaki ágsbadugna időben. Tudom hogy korban nagykoru vok de úgy érzem h néhány dologban még iszonyuan gyerek.... 19f
2016. nov. 24. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy. 40 éves vagyok és képtelen vagyok megtanulni időben feküdni. Gyerekkoromban még felvert anyám 6-kor, a munkába már nem tudtam beérni 9-re... S elég sokszor alszom délig. Pokoli, így is lehet ugyan élni, de nem nekem. Télen külön rossz, mert napelemes volnék.

Fejben kell rendbetenni, máshogy nem megy... Nekem lelki akadály van, azt tudom, belémbújik az önsorsrontó kisördög, plusz éjjel vagyok élénk és aktív, nézek ezt, olvasok azt...

Most pl. már aludnom kellene.

2016. nov. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha időben feküdnék le, akkor nem férne bele a napomba a tennivalók nagy része. Hétvégén próbálom pótolni az alvást.
2016. nov. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 piriiiii ***** válasza:
Nem vagyok képes megoldani. :(
2016. nov. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok képes megoldani. Ezért reggel nehezen kelek 5:20-kor és mindig megfogadom, hogy na ma este! De nem megy.

Szerintem ez egyik éjszakai bagoly típusnak sem megy.

2016. nov. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsés vagyok? Nekem ezzel nincs gondom. Mikor álmos vagyok, lefekszem. Vannak kötelezettségeink, ezekhez kell igazítani a pihenést. Akinek ez nem megy, legyen állandóan fáradt... 😊
2016. nov. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem se megy soha. Pedig én is minden reggel megfogadom, hogy este időben elmegyek. Persze sose sikerül.
2016. nov. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eljárok edzeni és már 8kor aludnék utána, de tanulás meg fürdés fogmosás teendők elvégzése után 9-fel 10kor megyek aludni. Régen én sem tudtam korán aludni menni...
2016. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az egész napos munka után olyan fáradt vagyok, hogy 8-9 körül akkor is elalszok, ha nem akarok. Éppen hogy ébren kéne maradnom 10-11-ig és még egy rakás dolgot megcsinálnom otthon, de ha egy percre is vízszintesbe helyezem magam, akkor már csak hajnal 4-kor kelek fel, amikor már indulnom kell dolgozni. :/

Sőt, gyakran van olyan, hogy távmunka közben is majdnem elalszok a számítógép előtt ülve, ami gáz lenne nagyon, mert balhé lenne, ha látnák, hogy egész éjjel be voltam jelentkezve a rendszerbe, de nem csináltam semmi munkát....

2016. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Same here :D Hiába vagyok kegyetlenül fáradt, akkor is "csak még ezt megnézem/elolvasom", és jé, máris hajnali kettő :/ És persze senki nincs, aki felkeltsen, ha reggel elalszol.

Ha van önuralmad, akkor tölts le egy alvást monitorozó alkalmazást, és mikor jelez, hogy ideje lenne aludnod, akkor nyomás lefeküdni. Nekem sajnos ez nem megy, mivel nincs szabadidőm, megpróbálom kimaxolni az olvasgatással töltött időt... Aztán másnap a munkában ráalszok az asztalra :D

21/L

2016. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor tudsz "időben" lefeküdni aludni, amikor eléggé el vagy fáradva. Ha úgy érzed, hogy ezzel gondjaid vannak, akkor fáraszd ki magad jobban. De ha egyszerűen csak rossz alvó vagy, igyál este nyugtató hatású teát.
2016. nov. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!