Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi agresszív fiatal?

Feketeruhasember kérdése:

Miért van ennyi agresszív fiatal?

Figyelt kérdés
Miért van ez a "beszóltál?" dolog? Egy csomóan képesek nekimenni egymásnak mert valami nem szépet mondott az anyukájáról, akkor is ha egy teljesen ismeretlen emberről van szó aki nyilván csak erre játszik..Simán kiraboltatják, összeveretek magukat a tetves kis becsületük miatt.. Oké nem azt mondom, ha muszáj akkor nincs más lehetőség akkor oké. de pusztán azért mert "beszólt" szerintem túlzás. Ha én ilyennel találkozom rá sem nézek, egy kínos vigyorral az arcomon megyek tovább, mert olyan szinten nem érdekel a szánalmas kis élete hogy arra sem tartom méltónak hogy egyáltalán szóba álljak vele. Nem még hogy bemocskoljam a kezem azzal hogy hozzáérek.
2016. nov. 26. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valami teljesen más problémájuk van és a másik emberen akarják levezetni a feszkót.

Sajnos elég sokan vannak akik ezt csinálják és nem csak fiatalok.

2016. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Én pedig nem hagyom szó nélkül, pl ha az anyámat szidják. Nem verekednék, de biztos, hogy megválaszolnék neki.
2016. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek 90%-a még mindig állati ösztönök alapján létezik.
2016. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez szerintem egyáltalán nem csak a fiatalokra vonatkozik.
2016. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es. Tegyük fel visszaszólsz neki, akkor ő ugyanúgy mond valami szépet csak akkor már a nagymamád is szóba kerül. Mit értél el vele? Ha én egy ilyen útonálló lennék(nem vagyok az csak megpróbálok a másik fejével gondolkozni) és beszólva neked látom rajtad hogy felhúzod magad akkor már csak azért is mondanám a magamét, mert nem is az számítana hogy igaz e amit mondok hanem az hogy gyere nyugodtan közelebb, menny bele a játékba, ha pedig veszítesz akkor elveszem az értékeid és jó esetben otthagylak egy vérző orral és a fene nagy önérzeteddel együtt. Szó se róla lehet hogy te győznél, de lehet hogy nem..a kérdés az hogy megéri-e a dolog? Szerintem egyértelműen nem. Persze megértem és elfogadom ha te máshogy gondolod csak szerintem ez felesleges.
2016. nov. 26. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Teli vannak energiával ezt valahogy le akarják vezetni.

Másrészt nem foglalkoznak velük a szüleik - mert eleve a fiatalok sem akarják már, hogy foglalkozzanak velük -, de mivel szükség lenne még a felnőtti oktatásra (mert X, Y dologban tanácstalanok), így szenvednek, ezért inkább agresszívek. Így a kör bezárult.

2016. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 5 (2.vagyok) Először is megkérdezném tőle, hogy mi a problémája velem és miért beszél így velem. Azért az nem jellemző, hogy csak úgy ok nélkül beszólogatnak, de ha látom, hogy van annyira értelmes, hogy meg lehet vele beszélgetni a dolgot, akkor megpróbálnám higgadtan. Most egy életerős fiú nyilván nem fog elengedni egy ilyet a füle mellett. "Tetves kis becsület??" Én többe nézem azt az embert, aki megpróbálja megvédeni magát higgadt módon, mint azt, aki nem meri megvédeni magát és csak nyel..


Persze vannak olyan esetek, amikor tényleg jobb figyelmen kívül hagyni őket, ez a legokosabb választás. Belém is kötöttek már belém, amikor egyedül voltam (cigány csapat), ők többen voltak én egyedül. Az ilyeneket távolról kerülni kell, ez az okos konfliktus elkerülés. De legszívesebben olyan gyomrost levágtam volna mindegyiknek, hogy ordítottak volna. Persze csak gondolatban. Ha én ezért agresszív vadállat vagyok, akkor sajnálom.

2016. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha beszólnak akkor ajánlott először ütni. Álltalában az megy el épebben aki így cselekszik. Kocsma szabály. Ezt sokan tudják és ezért ha úgy érzik elkerülhetetlen vagy valószínű a bunyó akkor hamarabb neki mennek a másiknak.
2016. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

69-es: Nem tűnsz vadállatnak, csak szerintem feleslegesen foglalkoznál vele és ezzel pontosan azt csinálnád amit szeretnének hogy csinálj. Meg mi számít védelemnek? Az amit te mondasz miért védelem? Mit védesz meg ezzel ha leállsz egy "barna" emberrel száj karatézni? És most nem arról beszélek hogy pl körbeállnak vagy az utadat állják el, akkor tényleg muszáj. Am te meddig mész ilyenkor el? És ha belemész akkor mitől vagy benne olyan biztos hogy te "nem verekednél"? Az is lehet hogy simán elmehettél volna, de te maradsz mert f.@sza gyerek vagy és pont akkor fordul rosszabbra a dolog amikor már tényleg ütnöd kell ahhoz hogy megvédd magad. Ha én ilyenbe bele megyek akkor nem feltételezem hogy minden úgy fog alakulni ahogyan akarom.

Én most emiatt egy beszari kis pecs vagyok?

2016. nov. 27. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy olyan eset volt, amikor verekedtem, hát már jó pár éve volt. Egy hülye osztálytársam rám szállt, kötözködött mindig, mások előtt megalázott. Verekedésig fajult és jócskán alulmaradt. Utána befogta a pofáját, úgy gondolom ráfért. Nekem meg nőtt a tekintélyem.


Az első, ami eszembe jutott az írásodról, az nem a beszari, hanem a jellemtelen és a nemtörődöm. Sajnálom. Egy olyan ember, aki nem áll ki magáért, amikor igazságtalanul bántják, arról meg van a véleményem. Megint mondom, hogy nem agresszióval kell visszaválaszolni. Persze az olyan esetek, amikor többen vannak ellened, akkor az a jó megoldás, amit te tettél.

2016. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!