Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek se való a 24 18...

Szerintetek se való a 24 18 éven aluliaknak?

Figyelt kérdés

A 24 című sorozat szerintetek sem való gyerekeknek ?

Szerintem nem értenék, meg túl komoly nekik, nem kötné le őket.


2016. nov. 26. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy ki mennyire értelmes, nem a kora határozza meg.
2016. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani (anélkül hogy a sorozatot ismerném), hogy attól hogy valaki 18 lesz nem lesz agyilag, érzelmileg, stb is érett és intelligens egy csapásra. Van aki sose lesz az ugye...de van akit meg jóval 18 előtt le tudnak kötni komolyabb dolgok is. Példának felhoznám az öcsémet, aki 15 évesen olyan könyvet olvasott, amiben középkori csatákat elemeztek, meg teljesen tisztában van a világ működésével, a világpolitikával és túllát a felszínen. És nem ő az egyetlen ilyen.
2016. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lol, azért ennyire nem kell szerintem komolyan venni a sorozatokat. :D


Én pl nyolcadikos (vagy talán hetedikes) koromban néztem az általad említett sorozatból jó pár részt és nem haltam bele.. Igaz, hogy szinte már semmire sem emlékszem, de pozitív élményként maradt meg. :D


17/F

2016. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A felhasználó ***** válasza:
Majd ő eldönti, ne korlátozd, csak neki ártasz vele.
2016. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, 3-as, de mint említed csak pár részt . .

Vagyis megsem értetted teljesen!

2016. nov. 27. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Azt mondta pár részt nézett meg, azaz valószínűleg nem akarta folytatni. És még azt említette meg, hogy nem emlékszik már a részekre. Egy szót sem arról, hogy nem értette.


Csak nem az a fajta ember vagy, aki keresi azokat a filmeket és sorozatokat, amik megértéséhez logika kell, hogy ezzel próbáljon kitűnni?

2016. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!