Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Varga Miklós a lányát az...

Varga Miklós a lányát az énekesi pályán támogatja, de nem segíti. Nincs még elegetek az efféle álszent dumákból?

Figyelt kérdés
A szakmában úgyis mindenki tudja, hogy az ő lánya.
2016. nov. 26. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt se tudtam hogy van lánya.

Amúgy igazad van! Bullshit az egész duma. Persze hogy tolja hisz a lánya.

2016. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy messzemenően nem érdekel, mit csinál a lányával, és mit nem.
2016. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A felhasználó ***** válasza:
Hogy ki?
2016. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A felvetésem nem konkrétan a Varga Miki "ellen" íródott - hanem, hogy ez egy tipikus duma, hogy x, meg y híres ember nem segíti a gyermeke pályafutását (úgy mint közbenjárás az érdekében). Nem is kell tennie semmit, úgyis tudja mindenki, aki érintett a konkrét helyzetben.
2016. nov. 26. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ő helyzetüket nem tudom, de az olyan dumák tényleg álszentek, mikor pl. egy híres ember gyereke megkap egy főszerepet vagy egy magas pozíciót, és az megy, hogy "ő a saját erejéből érte ezt el, nem kellett segíteni" - igen, de ha nem az, aki, akkor nem őt választották volna a tömegből.


A másik szöveg: "lehet, hogy segített a családi háttér, hogy teljesüljön a vágyam, de már bebizonyítottam, hogy jó vagyok. Ha nem lennék jó, akkor már nem csinálnám ezt a szerepet/munkát" - Ja, csak aki szintén jó, az protekció híján a közelébe sem jutott a bizonyítási lehetőségnek.

2016. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek, én is ilyen gondolatmenet alapján tettem fel a kérdést.
2016. nov. 27. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!