Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan oldják meg, hogy a...

Hogyan oldják meg, hogy a híres énekesek éneklés közben ne tüsszentsenek?

Figyelt kérdés
A napokban felmerült bennem ez a kérdés, gondoltam fel teszem itt. Hogyan oldják meg ,hogy ne tüsszentsenek énekesek éneklás közben a színpadon?

2016. nov. 26. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktak azok, ne aggódj, mint ahogy a szöveget is sokszor elfelejtik, és a közönséget énekeltetik.
2016. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos nem egy rakás papírzsebkendővel állnak ki a színpadra, amit anyukájuk gyömöszölt a zsebükbe takonykór idején, ezekre ügyelnek a legjobban, de amúgy ez akkora fizikai leterheltséget jelent a szervezetnek, hogy mégha totál taknyosak is lennének, nem jutnának el idáig.

Jópár énekes halt meg szívrohamban, amin nem is csodálkozok.

2016. nov. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te hányszor tüsszentesz egy nap? :)

Ha nincs betegség, vagy allergia, én van, hogy hetekig egyszer se... Szerintem átlagban két tüsszentés között le lehet adni egy koncertet is :D

2016. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnyomják gondolom. Vagy jó erősen belehapciznak a mikrofonba. Biztos vannak erre trükkök, mint ahogy a színészeknél is arra, hogyan könnyezzenek egy jelenet közepén.

Én arra is kíváncsi lennék, hogy nem ásítanak. Én pl. ha álmosan énekelek, egy ááááá hangnál mindig ásítanék.

2016. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat :-)
2016. nov. 30. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!