Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs érzékem a szórakozáshoz....

Nincs érzékem a szórakozáshoz. Valószínűleg ezért nem érzem magam igazán boldognak?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Amióta csak az eszemet tudom mindig csak sportolni szerettem meg számítógépezni. A mai napig az teszi ki a hétvégéimet hogy elmegyek edzeni és utána kb egész nap itthon gépezek. A szórakozóhelyeket és a bulizást egyszerűen nem tudom élvezni. Egyszer mentem el egy ilyen helyre,de nem éreztem jól magam. Viszont mivel nem járok túl sok helyre,főleg nem diszkóba ezért a lányokkal való ismerkedés is nehezebb számomra és akiknél próbálkoztam is elutasítottak mert úgymond nem vagyok elég nívós nekik. Szóval nem igazán tudok önfeledten szórakozni,de igazán nem is tartok rá igényt. Lehet hogy mégis emiatt van hiányérzetem?
2016. nov. 27. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a fogalmakat. A szórakozás az az időtöltés, ami örömet okoz az illetőnek. Neked a sport meg a számítógépezés jelenti a szórakozást. Majd találsz olyan lányt, akinek szintén nem a diszkóban való hetyegés jelenti a szórakozást.
2016. nov. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző jól mondta.

Neked a szórakozás valószínűleg az, hogyha lanparty-t nyomsz a haverjaiddal.

2016. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja én is attól akadok ki, mikor nem tudják mi a szórakozás.


Én mikor elmondom hogy miket szeretek, makettezni, olvasni, horgászni, barkácsolni, bringázni, stb...erre jön a kérdés hogy "szórakozni, kikapcsolódni nem is szoktál?"...mert hogy sokak számára a szórakozás=party ipszilonnal :D

2016. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!