Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen utálatos velem az...

Miért ilyen utálatos velem az osztálytársam? Már komolyan nagyon bánt.

Figyelt kérdés

Pénzesek a szülei,a barátja akit most összeszedett tipikus gazdag senki alkat,szülők pénzén él...Nagyon jól néz ki a lány,jó kapcsolata van,sikeres,imádják,de iszonyúan rossz az,hogy amikor én egy hétre kapok 2.000 forintot és abból kaját veszek,vagy egy doboz cigit és mellé kaját akkor ő elővesz öt meg kétezresekben vagy negyven rugót hogy elég lesz-e a mai vásárláshoz...

Emellett flegmázik is velem,de nem is tudom."jóban" vagyunk mondhatjuk azt is,mert szeret engem mint barátot,három éve jól megvagyunk egymással de mióta összejött a sráccal iszonyú nagy kö***g lett...


Otthagyjam az ilyet?

Mert nagyon elszállt magától mióta összejött a gyerekkel,és valahol nekem is k***ra fáj hogy ő MINDENBEN SIKERES én meg 18 évesen szüzen,egy csók,egy párkapcsolat nélkül dagadt f**ént semmit sem tudok elérni.Iszonyú hosszú lenne ezt leírni,de aki azt akarja írni hogy mit rinyálok itt 18 évesen,tisztelettel kérem hogy akassza magát miközben ráharap egy kiadós ciánkapszulára.


Mellékes,edzőterembe járok egy éve,sikerült is fogynom,tehát dolgozom az alakomon,azzal nincs baj,csak önbizalmam nincs...



2016. nov. 27. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját életedet kellene élnek,akárki elővehet melletted egy milliót is attól neked sem rosszabb sem jobb nem lesz,én is szoktam irigykedni másokra de hidd el csak önmarcangolás attól érzed jobban magad ha befelé figyelsz és nem hasonlítgatod magad másokhoz.Igen,ne foglalkozz ezzel a lánnyal olyan embereket keress akik pozitívan hatnak rád.Az jó hogy törekszel korrigálni a hibáidat csak így tovább, de kevesebb keserűséget és több türelmet.
2016. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem az ilyen nem igazi barát.

Őt csak azért látod sikeresnek, mert pénze van. Sőt, te írtad az elején a fiúról "tipikus gazdag senki alkat,szülők pénzén él..." a lányt is láthatnád így.

Még csak 18 éves vagy. Nem vagy semmiről lemaradva. Inkább büszke legyél a mai világban arra hogy, olyan vagy amilyen. A legtöbb tizenévest már szétdugták. Leszel te még sikeres, ráadásul a saját erődből, amit értékelni fognak!

2016. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek.

Oké,hogy lehetek még sikeres,de párkapcsolat térén senkinek sem kellek.A hátam mögött csak azt hallom vissza hogy benga vagyok,dagadt,meg csúnya...

2016. nov. 27. 18:28
 4/6 anonim válasza:
Fogsz kelleni. Dagadt se leszel, főleg, hogy dolgozol is rajta, meg amúgy is alakul még a tested. Ha majd átkerülsz másik iskolába, vagy dolgozni mész, ők már teljesen más lánynak fognak látni. Az iskolások közt sok kis majom van akik rászállnak a másikra, mert ők ezzel akarják a saját hibáikat leplezni, vagy valamire mégiscsak irigyek.
2016. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát...köszi mindenkinek.
2016. nov. 27. 21:11
 6/6 A kérdező kommentje:

hát...köszi mindenkinek.

mentek a zöldek.

2016. nov. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!