Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám és pár körülöttem lévő...

Anyám és pár körülöttem lévő ember szerint, valamint egy grafológus szerint antiszociális vagyok, kéne valamit ezzel kezdenem?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy én így is nagyon jól érzem magam. Az empátia szinte teljes egészében hiányzik belőlem. Nem érdekel semmi. Rezzenéstelen arccal, hangom megemelése nélkül "veszekedek". Nem szeretem megölelni édesanyám és ő ezen ki van akadva, valamint lelkileg irritálom; nem tehetek róla ilyen a természetem, de ő azt akarja, hogy változtassak magamon... álljak pozitívan a dolgokhoz, érezzem át mások problémáit stb., de akkor csak magamnak hazudnék, nem akarom elveszteni önmagam.

2016. nov. 27. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Lássuk csak, te vagy mr.antiszoc, de most mégis valamiért mások véleményére vagy kíváncsi?? nem mind 1 az neked, hogy ki mit gondol akkor?
2016. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamuszoc
2016. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem állítottam magamról, hogy antiszociális lennék, csak annyit, hogy akár az vagyok, akár nem én ragaszkodom a személyiségemhez. A körülöttem lévő emberek ítélnek annak.
2016. nov. 27. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Remek alapanyag egy sikeres sorozatgyilkoshoz :) A grafológust meg zavard el az anyja retkes pitsájába, szélhámosság, mint a csillagjóslás.
2016. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek ölelgetni embereket és azt meg ki nem állhatom, ha ők ölelgetnek engem. Sőt, azt sem szeretem, ha hozzám érnek. Tulajdonképpen semmi patetikus hangnemmel vagy túlzással állíthatom, hogy nem tudom megragadni a szeretet fogalmát. Nap mint nap arra jutok, hogy nem szeretek senkit. Sem a barátaimat, sem a családomat. Fogalmam sincs miért van ez, és nem szeretném elmondani nekik, mert ez végképp eltér az általánosan elfogadott normától. Ugyanúgy nem érdekel senki és semmi, nincs érdeklődési köröm, egyáltalán nem vagyok boldog csak élem a mindennapjaim, vegetálok úgymond. Utálom, hogy ilyen vagyok és itt már több ilyen emberrel találkoztam. Egyetlen dolog foglalkoztat, hogy kiszabaduljak innen. A kérdésedre válaszolva fogalmam sincs, hogy kéne-e valamit kezdened/kezdenünk a problémánkkal. Pszichológus? Ugyan..csak diagnosztizálni tudná a problémát. De már többször felmerült bennem, hogy elmegyek. Csak a szüleimnek nem tudnám elmagyarázni. Egy "bocs, nem szeretlek titeket és a miértjét akarom megtudni" magyarázat nem éppen lenne elfogadható.
2016. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, én jártam pszcihológushoz egy évig és csak rontott a helyzeten, mert rávezetett arra, hogy azt csinálhatok amit akarok, nem feltétlenül kell olyannak lennem, mint amilyennek a társadalom elvárja. Mielőtt jártam volna hozzá, megöleltem a szüleimet (igaz, hogy nem akartam, de erőltettem, mert ha nem tettem volna akkor kiabáltak volna velem) lassan kezdem úgy érezni, hogy egy hamis ember vagyok.
2016. nov. 28. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!