Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira elegem van! Mi legyen?

Annyira elegem van! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Elegem van az emberekből. Folyton lenéznek mert nem járok naponta vadonatúj ruhába, nincs Iphoneom, nincs csilivili szuper szobám bútorokkal, nincs plazma tvm, se laptop se számítógép, új adidas cipőm meg ilyen-olyan márkás dolgaim. Annyira utálom ezt, irigylek mindenkit aki ötezer forinttal jár iskolába és meg se becsüli. Rengeteg osztálytársam nem. És tényleg mintha kevesebbet érnék... de nincs rá pénzünk meg Amúgyse kaphatnék mert rosszba vagyok a szüleimmel. Ez kihat az önbizalmamra nagyon... Közösségbe se szeretek járni már, ha felelnem kell inkább egyest kérek csak ne kelljen kimennem és ne nézzenek. Ahhhjj.... Minden vágyam hogy sokan szeressenek
2016. nov. 27. 19:51
 1/5 anonim válasza:
Keress egy olyan közösséget ahova tudsz tartozni :D Senki se mondta hogy a 30kilós páwákhoz kell beilleszkedni :D Mert a leírtak őket jellemzik általában . Szard le mit gondolnak rólad , az a lényeg hogy magaddal tisztában legyél :) 15/F
2016. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát engem totál nem érdekel kinek mennyi pénze van. Ha valaki normális, akkor én is az vagyok vele. Sőt szeretni is tudom.

Szóval nyugi.:)

2016. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Folyton lenéznek mert nem járok naponta vadonatúj ruhába, nincs Iphoneom, nincs csilivili szuper szobám bútorokkal, nincs plazma tvm, se laptop se számítógép, új adidas cipőm meg ilyen-olyan márkás dolgaim"


Biztosan ezért néznek le. Gondolják magukban, hogy "kedves ez az Y.X. jó humora, jó dumája van, biztos jól kijönnék vele, na de nincs plazmatévéje, ezért lenézem". Az nem lehet, hogy a komplexusos, megkeseredett, irigységtől fröcsögő jellemed taszítja az embereket.

2016. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, szerintem amit írsz, az nem a kérdező korosztályát érinti. A tinik ilyenek. Nem rendelkeznek eszmei értékekkel, nincs tapasztalatuk az életből, így ami marad az, hogy kinek, milyen pénzben mérhető értékei vannak, pontosabban a szülőknek. Tehát a gyerek olyan értelmi szinten van, hogy azt hiszi, amit a szülei neki adnak, az teljes mértékben az ő tulajdona, ő dolgozott meg érte, stb. A csóró gyerekben ez nyomot hagy, és az érzés, hogy neki milyen kevés jut a világból megmarad. Ez segíti őt abban, hogy később pénzesebb legyen, ha van hozzá kitartása. Problem solved.. (változó az, hogy lehet idő közben rájön, más dologban is örömét tudja lelni a pénzhajhászás helyett)
2016. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt nem egy nagyképű osztàlytàrsam és volt olyan hogy kimentek külföldre és mikor visszaköltöztek akkor lett az osztàlytàrsam és ettől ugy el volt telve magàtol meg magabiztosabb volt jàtszotta az eszét én próbàltam leszarni de viszont kiderült hogy vàltak a szüleik ennyiből nem irigyeltem !
2016. nov. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!