Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyre több...

Miért van az, hogy egyre több srác bizonytalankodik?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre a környezetemben, viszonylag sok emberrel beszélek napi szinten, fiatalokkal, hogy a srácok egyre többet hisztiznek, panaszkodnak, hogy őket nem szereti senki, nem kellenek senkinek, így depressziósak, meg úgy stb...egy lánytól inkább el tudom fogadni ezt a viselkedést, de egy pasi viselkedjen már férfi módjára. én azt gondolom, hogy egy nőnek nem egy nyávogós kislányra van szükségük, hanem egy férfira...

az én életemben is vannak problémák, keményen megdolgozok azért a kis fizetésért, amiből fenntartom magam, 21 évesen, én rám se tapadnak a csajok úgy, hogy úgy kelljen őket elhessegetni, nyilván jól esne ha így lenne, de azért az élet ettől még nem áll meg.

Rosszul gondolom, el vagyok tévedve, vagy tényleg van egy ilyen tendencia, hogy a srácokból kiveszik a "férfiasság"?


2016. nov. 28. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az internet és a média miatt
2016. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy talán veled van a baj...

Egy srácnak ugyanannyi joga van panaszkodni, mint egy lánynak. És biztos van a panaszkodók közül, akinél csak hiszti, de olyan is biztosan van, aki okkal panaszkodik.

2016. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első: kifejtenéd kicsit?

második: lehet, hogy tévedek, benne volt a kérdésben is...

nyilván akinek alapos oka van rá, az panaszkodhat, tőlem sírhat is egy férfi, ha meg van rá az oka... de gyakran tapasztalom azt, hogy igazából megoldani a problémát nem is akarja az illető, csak rinyál... azt meg egy férfitől nehezen tudom elfogadni.


Hölgyek véleménye is érdekelne :)

2016. nov. 28. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nincs rajta mit kifejteni. Egyértelmű.
2016. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de gyakran tapasztalom azt, hogy igazából megoldani a problémát nem is akarja az illető, csak rinyál..."


Ez nemtől függetlenül probléma. Aki okkal panaszkodik, annak segíts, ha tudsz, aki meg csak hisztizik, azt hagyd, ne figyelj rá, majd ő is abbahagyja.

2016. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Én inkább azt látom hogy nők futtatják pincsikutyaként a férfiakat, de sokszor fölösleges körökkel, csak önmaguk szórakoztatására
2016. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van biztos alapja, ha hisztisek, és még fiatal tini korban még nem katasztrófa, főleg akinek nincs szerencséje a nőknél, de fiú barátai sincsenek, akkor nehéz lehet feldolgozni, ők is érző lények, de még felnőttként is jogos dolog ez, sokan szenvednek, mert asszem antiszociálisok ez a jó kifejezés; szeretnének baráti és párkapcsolatban lenni, de képtelenek a habitusuk és a külsejük miatt.

Ez nem férfiatlanság, hanem mentális probléma, én is ebben vagyok, igaz nem vagyok hisztis.

2016. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bugyuta kérdés.


Természetesen mert a srácok kevesebb validációt kapnak.


Még a legcsúnyább lányok is elég sok figyelmet/odafigyelést kapnak, vannak pasik, akik lefeküdnének vagy akár járnának velük, egy átlag alatti pasit viszont, ha csak nem extrovertált, kb mindenki magasról lesz***, tehát teljesen jogosan "bizonytalankodik", több fiú mint lány.

2016. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!