Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapsag tényleg az a normalis...

Manapsag tényleg az a normalis egy fiunal h pl jar egy lannyal Es az mellett meg mas lanyok is tetszenek neki?

Figyelt kérdés

#fiú #lány #normalise
2016. nov. 30. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát remélem nem, de az attól függ, hogy mennyit adsz a párkeresésre. Ha beéred a legutolsó bunkóval akkor ne csodálkozz.
2016. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13/L vagyok nem keresek part meg ienek csak egyik fiu azt mondta Nekem h mindegyik fiu ezt csinalja meg h attol meg h tetszik neki mas ugyanugy szerelmes a baratnojebe
2016. nov. 30. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Mi az összefüggés a kettő között? És miért ne lenne normális?


Attól hogy valakivel együtt vagyunk, nem jelenti azt, hogy onnantól vakon kell járnunk a nagyvilágban és csak a párunkra szabad ránézni...

2016. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
vakságról nem szoktak megállapodni egy párkapcsolatban... :)
2016. dec. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem manapság, ez mindig is így volt és így is marad, és persze fordítva is, a nők is megnéznek más féfiakat. Miért baj ez?
2016. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom engem zavarna
2016. dec. 1. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig fogadd el, hogy ugyanúgy megnézik a többi csajt is, attól, hogy van barátnőjük. Csak azért mondom ezt, mert sok lány ezt nem tudja megérteni, és elkezd féltékenykedni és hisztizni. Ha te is ilyen leszel, akkor soha nem lesz pasi, aki kitart melletted, és össze-vissza fognak csalni.


Nem az a lényeg, hogy kit néz meg, és éppen kire áll a farka, hanem az, hogy beléd szerelmes és nem másba.

2016. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az s mindegy, hogy történik. Férfiaknak tetszenek nők, nőknek meg férfiak. De ha pl. veled sétál kézen fogva, és megbámul egy másik nőt, az igenis bunkóság. Mert ennyi tisztelet kell, hogy legyen benne.
2018. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!