Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek fordult már elő...

Veletek fordult már elő olyan, hogy megéreztétek egy emberről, hogy bunkó még mielőtt beszélgettetek volna vele, és már a kezdetektől fogva ti is bunkón viselkedtetek vele?

Figyelt kérdés
Eléggé kifinomult érzékeim vannak, legalábbis azt vallom én, és megérzem, hogy ki milyen ember (milyen jellem) és már a kezdetektől fogva úgy alakítom ki a viselkedésemet, hogy ne adjak esélyt nekik a dominanciára, felülkerekedésre, megalázásra. Emiatt, már évek óta a bunkó emberek nem találnak fogást rajtam, mert egyszerűen felülmúlom őket és az álluk leszakad, meglepődnek. Pedig alapból nem vagyok ilyen, rendes, kedves emberekkel én is ilyen vagyok. Csak rühellem a neveletlen, faragatlan embereket és szerintem nem érdemelnek szemernyi tisztelet sem és mindenféle lelkiismereti probléma nélkül bunkózom velük. Nem élvezem, de szükségszerű, hiszen megvédem általa magam. Ez csak egy észrevétel. Van valaki aki hasonlót tapasztal magával kapcsolatban?
2016. dec. 1. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem viselkedek bunkón valakivel, azért mert ő bunkó. Egyszerűen csak rövidre zárom a témát és szabadulok tőle.
2016. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig ez van. Jó elemző vagyok.
2016. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bunkóval eleve nem folytatok magánbeszélgetést.
2016. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te valami médium vagy? Ha rám nézel azt is megtudod mondani, hogy mit ettem tegnap vacsorára?


"Írd le fiam, hogy hülye vagy. Nem szégyen, én is mindent leírok."

2016. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az úr a pokolban is úr. Jobb híján mindenkivel kedves vagyok, sokkal nagyobb fegyver mint bunkózni.
2016. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 elwera ***** válasza:

Van amikor én is bunkózok, de én lepődök meg legjobban, hogyha például bunkózva indítok egy mondatot, és erre bunkó választ kapok. Ha meg kedvesen indítok, vagy bocsánatot kérek miután bunkóztam, akkor meg a bunkó ember is normálissá válik.


Ahogy viszonyulsz másokhoz, úgy viszonyulnak ők is hozzád. Nem te vagy az aki tudja hogy ki lesz a bunkó, hanem te vagy az, aki a másik emberből kiváltod azt, hogy bunkó legyen, vagy éppen kedves.


Egyszerűen csak külső alapján ítélsz, de nem biztos hogy mindig jól, maximum csak azt hiszed.

2016. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 elwera ***** válasza:
önbeteljesítő jóslat
2016. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7


Ez egy tapasztalat, amint leírtam. Melyik volt hamarabb, a tyúk vagy a tojás?

2016. dec. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!