Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi legyen a nevem a blogomon?...

Mi legyen a nevem a blogomon? Kell, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy adott témában blogot indítani. Már tudom, mi lesz a neve, milyen felületen lesz, nagyon sok ötletem is van, csak nem tudom, megadjam-e rajta a valós keresztnevem. Azt mondják, a kommentelők szeretik, ha valakit meglehet rajta szólítani, meg talán úgy tényleg barátságosabb, szeretnék egy mini bemutatkozást írni magamról, hogy alátámasszam, hogy értek ahhoz, amiről írok. Viszont úgy érzem, ha nicknevet adok meg, az gyerekes. Nem lehet kistgris42-ként írni, de a teljes nevemet nem szeretném leírni. Szóval a keresztnevemet adjam meg? Vagy milyen olyan nicknevet lehet kitalálni, ami nem ilyen komolytalan?
2016. dec. 2. 09:39
 1/9 A kérdező kommentje:

*meg lehet


És nagyon alapos információkat nem szeretnék kiadni magamról a neten, ez a problémám igazából.

2016. dec. 2. 09:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Keresztnév becézése + születési időd évszámának utolsó két száma. ennyi.
2016. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nincs becenevem, de nem rossz ötlet, megfontolom, köszi
2016. dec. 2. 09:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Találj ki valami frappánsa, ami utal rád, amolyan művésznevet.
2016. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg angolosítani a neved, a mai videóbloggereknél meg a művészvilágban ez is elterjedt dolog.

Pl.:

Kovács János = John Smith

Halász Lajos = Louis Fisherman

Varga Dániel = Daniel Cobbler

Pásztor Ferenc = Francis Shepherd

2016. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen mondjuk: Huncutpicúr
2016. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4eshez még egy példa.

Székely Lajos, louis C.K.

2016. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én az itteni nevem egyébként így alkottam meg, ha ez segítség:


Rolf=Különösebb jelentősége nincs. A Hét év Tibetben című filmben, ami az egyik kedvencem, hallottam először, a főszereplő fiát hívták így. Egyszerűen csak megtetszett.


Singer=Ennek a névnek a tanulmányaimhoz és a jövőbeli hivatásomhoz van köze. Annyit elárulok, hogy nem lefordítani kell, szóval nem, nem énekes leszek. :)

2016. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. A nevem szó szerinti átfordításét nem tartom jónak, mert pont az lenne a lényeg, hogy nem szeretném a teljes nevem elárulni. De köszi mindenkinek, aki komoly választ adott.
2016. dec. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!