Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugy erzem elvagyok veszve?

Jokedv kérdése:

Ugy erzem elvagyok veszve?

Figyelt kérdés
Miert vagyok szengyenlos es miert vagyok elveszve olyan helyzetekben ahol tobb emberel kell tarsalogni? Hogyan valtoztassak ezen? Igaz kulfoldon dolgozom es a nyelvel is vannak bajok, de ha oszinte akarok lenni ha a sajat nyelvemen kellene beszelnem ott is ugyan ez a helyzett. Emiatt ugy erzem kivagyok kozositve. Mit tanacsoltok?
2016. dec. 2. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Az embereknek teljesen eltérő személyisége van. Normális ha befelé forduló vagy. Én is ilyen vagyok de úgymond mindenkivel tudok "jopofizni" mert sajnos munkahelyen, iskolában ez célravezető jó kapcsolatokat kiépíteni.

Igazából megkell figyelni a többieket, milyen személyiségek és milyen témákról beszélgetnek. Ha járatos vagy a témában érdemes csatlakozni. Ha valamiről más véleményed van vagy valakiről negatív nem mindig érdemes annak hangot adni. Esetleg ha van egy társaságban egy darab ismerős ember akivel van kapcsolatod menj oda hozzá és megismered a többit is. Lépésről lépésre haladj. Legyél udvarias és ha megy esetleg humoros. Ha izgulsz is azt ne mutasd ki. Egy idő után teljesen természetes lesz a dolog csak nem szabad feladni.

2016. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Someone Alone ***** válasza:
Ez teljes mértékben rajtad áll. Mindegy, hogy ki milyen választ ír ide.
2016. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol vagy (külföldön)?
2017. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!