Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is van olyan, hogyha...

Veletek is van olyan, hogyha valami rossz történik megérzitek előre és nem akartok elmenni?

Figyelt kérdés

Amolyan rossz előjelet érzek. Mindig bejön sajnos.

Amikor balesetünk volt (nem én voltam a hibás), nagyon nem akartam elindulni otthonról.

Vagyha az iskolában nem sikerült a vizsga, azt is megéreztem előre, nem azért mert nem tanultam semmit.


2016. dec. 2. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkinél van ilyen.
2016. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel vigyázz! Velem sokszor megtörténik, és már nem is merek ennek hangot adni. De, figyelve magamat, kezdem azt hinni, hogy nem megérzem a bajt, hanem BEVONZOM! Állandóan arra gondolok, stresszelek, és be is következik rendre. Szokták is mondani, hogy ne mondd ki, ne mondd ki, mert úgy lesz! Nálad nem ez működik?
2016. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha bármelyik reggel iskolába menet történne valami, gondolhatnám ezt, mert minden reggel úgy indulok el, hogy semmi kedvem hozzá. A vizsgákra ugyanez áll, szinte mindig úgy érzem, hogy nem fog sikerülni.
2016. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Someone Alone ***** válasza:
Ezt hívják paranoiának. Ilyen típusú megérzések, amilyenekre példát írtál, nincsenek, mivel ami még nem történt meg, azt nem érezhetjük, nem láthatjuk előre.
2016. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bevonzottam konkrétan, azöta rémálom az letem. Vagy megéreztem nem tudom. Beteg lettem, elrontottam a vizsgákat és belelovaltam magamat egy hülyeségbe, amiből még nagyobb bajt csináltam.

Gratulálok magamnak, tényleg!

2016. dec. 14. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamit a tudatalattidba ültetsz.

Ezért megtörténik.


Azt hiszed, hogy megérezted.

Pedig a helyzetet a tudatalattid hozza létre.


Nem megéreztél valamit előre, hanem te magad rendelted el a bekövetkezését.

2017. febr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!