Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hosszú hajú fiúk tényleg...

A hosszú hajú fiúk tényleg érzelmesebbek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az érzelmesség a külsőtől vagy a frizurától függene. De nem tudom, hogy milyen hosszú hajra gondolsz, mert például a rocker srácoknak szokott hasszú haja lenni a headbengeléshez.

Bár lehet, hogy aztán a hosszú haj fésülése levezeti a feszültséget és érzelmesebbek lesznek.

De azt nem hiszem, hogy a hosszú hajhoz egyből érzelmesség dukál.

2016. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Érzelmesebbek? Úgy érted, hogy átérzőek? Vagy romantikusabbak?

Inkább kedvesebbek, de gondoljunk csak egy rockerre. Annak is sok esetben hosszú haja van. Meg egy rasztának. De a raszták többsége normális és kedves, de azért még őket bele lehet sorolni a "hosszú hajú rosszfiúkba".

De énszerintem ez egyáltalán nem ettől függ. Ha egy srác megnöveszti a haját azzal valamit jelezni akar, mondjuk hogy depressziós, vagy nem akar csajozni ilyesmit, de mást is. De lehet hogy csak ez tetszik neki és kész.

Összefoglalva: Ez nem ettől függ. De lehetséges.

2016. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Romantikusabbak úgy értem.
2016. dec. 3. 09:05
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ők a modern Sámsonok, csak nekik nem az erejük, hanem az érzelmességük van a hajukban. A katonáknak is ezért nyírják le a haját, hogy ne legyenek érzelmeik. Mert a biológia, meg a lélektan így működik...
2016. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Es ha levagja a hajat, akkor mar nem is lesz romantikus? :D Nem ettol fugg
2016. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Én érzelmesebb is és romantikusabb is vagyok, de nincs konkrét összefüggés e közt és hajviseleti stílusom közt.
2016. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Évekig hosszú hajam volt. Nem változtam ilyen téren semmit mióta lassan egy éve levágtam.
2016. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok, mint a 7-es, csak azzal a különbséggel, hogy 2 éve vágattam le a hajam. :D
2016. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Someone Alone ***** válasza:
67%
Nem. Legalábbis nem általános.
2016. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Külső alapján akarsz megállapítani egy belső tulajdonságot?

Ez most komoly?

2016. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!