Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit vegyek angyalkázásra az...

Mit vegyek angyalkázásra az osztálytársamnak? (lány)

Figyelt kérdés

Szereti a balettot, a lovakat, cuki állatokat. 12 éves. 500 Ft-os ajándék kéne és nem csoki. Egy csomó dolgot lehet rajta venni itt, mert vidéki vagyok, ugyhogy nem kell nagyon szorosra húzni a mércét.

Előre köszönöm! :)



2016. dec. 3. 10:48
 1/10 Someone Alone ***** válasza:
0%
Leírtad, hogy miket szeret. Ezekből már nem nehéz kitalálni valamit.
2016. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aha.

Ezzel most nagyon sokat segítettél. -.-

Hihetetlen, hogy valaki milyen helyeken is képes okoskodni!

Akkor tessék: Füzete van egy csomó, tolltartója van egy csomó, tollat venni hülyeség, nem is akarok ilyen ici-pici ajándékot adni neki, könyvre 500-ból nem telik. Tudod, #1 én valami kis

2016. dec. 3. 12:18
 3/10 A kérdező kommentje:

Elküldtem véletlenül.

Szóval valamilyen kisebb, de nem általános dologra gondolok. Valami különlegesebbre.

Na, ilyet pls mondassz?

2016. dec. 3. 12:21
 4/10 Someone Alone ***** válasza:
27%

Leírnád, hogy hol okoskodtam abban a 2 mondatban?

Még mindig azt mondom, hogy tudod, hogy miket szeret, és nagyjából tudod, hogy mire gondolsz, akkor menj be egy ajándékboltba, vagy valami hasonló helyre, nézz körül és biztos találsz valami olyat, ami megfelel az elképzeléseidnek, és szerinted tetszhet az osztálytársadnak.

2016. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ok. Na, ezt pl az első mondatodba is leírhattad volna. Köszi egyébként.

Csak annyi,hogy ahelyett hogy megmondtad volna a választ, azt írtad, hogy én is ki tudom találni.

2016. dec. 3. 13:42
 6/10 A kérdező kommentje:

#3! Te meg helyesen írni nem tudó, mindenbe belekötő? :D

Bocs #1, ez itt a 3. az okoskodó. :D

Mindenkinek bocsánat, hogy kiírtam a kérdést... :'D

Ok, ha valaki nem tud olvasni, az agyi szintje 0, akkor inkább én kérek bocsánatot. :'D

Hát ezt lementettem. XD Mind1 miután a kedves válaszíró elolvasta a kommentemet biztos tiltja a kérdést. Ha egyáltalán tud olvasni. XD

2016. dec. 3. 14:24
 7/10 Someone Alone ***** válasza:
35%
Most töröltek innen egy választ?
2016. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy... Csak a számokkal sem boldogul a kislány :$
2016. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Minenki kötekedik ma?!

Én nem számolom bele a saját kommenteimet. Úgy írom ki. De látom, ebben a kérdésben az a fő, hogy mindenki porig alázzon.

Egyébként szerintem is törölte valaki az egyik választ. Csak nemtudom, hogy Melyiket.

2016. dec. 3. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Nembaj, majd töröltetsz még párat ok nélkül.
2016. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!