Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom fiókjában messengere...

A barátom fiókjában messengeren irogatott nekem egy gyerek, úgy, h nagyon be akart fosatni. Mondta, h elege van belőle, h folyton csak rólam beszél, és azt is mondta, h ki fogja törölni a beszélgetést, hogy ne lássa meg a barátom. Feljelentsem?

Figyelt kérdés

Fenyegetőztem azzal,h ha nem hagy békén akk feljelentem zaklatásért. Szerintetek? Amúgy ha kitörli nekem még meg marad mert le is screeneltem, meg úgy alapból

Még nem vagyok benne 100%,h nem csak szivatott..

Tökre megijedtem, olyan volt mint a fimlmekben, azt mondta,h "Nekem fog hinni nem neked"

Nem tudom mit csináljak!! :(



#internet #zaklatás #feljelentsem?
2016. dec. 3. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Először is írd le a kérdésed újra, magyarul is!
2016. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy leírtad nem derül ki pontosan, hogy miről is van szó.

A gyerek a barátod rokona? Vagy csak ismerőse? A te Facebookodon beszéltél vele, vagy a barátodén? Hogyan zaklatott? Miket írt pontosan?

Ennyi minden kimaradt. :/

Ha nem rokon, akkor jelentsd, de szólj a párodnak előtte, mutasd meg neki az üzeneteket stb...

De azokat amiket leírtam légyszíves írd ki ide, akkor biztosabbat tudok mondani.

2016. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképpen jelentsd fel. Tedd jobbá a szolgálatos zsaruk napját.
2016. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Szóvval te a barátod fiókját használtad, akire ráírt a barátja, de csak te voltál ott és válaszoltál is neki és neked áll feljebb, mert nem veled akart beszélni, hanem a barátjával?

Hát ha én ráírok valakire és nem az a valaki válaszol, hanem valaki számomra teljesen ismeretlen, aki ráadásul nem is hagy békén, engem is zavarna és elküldeném a fenébe.

2016. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!