Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme a vlogolásnak?

Van értelme a vlogolásnak?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, tehát mondhatni tagja vagyok annak a generációnak, aminek már nagyon meghatározó része a Youtube és a Youtube videósok.


Leginkább filmkritikákat, bemutatókat, paródiákat, érdekességeket, informáló videókat, utazós beszámolókat szoktam nézni.


Aztán random böngészgetve megláttam, hogy ez az alkotás jelenleg a 15. legfelkapottabb videó a magyar youtubeon...

https://www.youtube.com/watch?v=QMeyJWYRjZk


Valaki megtudja nekem magyarázni, hogy miért?

Nem oltogatni akarok senkit, de egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mi olyan érdekes abban, hogy egy csaj sétálgat a házában, 10x elismétli a "még nem nagyon csináltam ilyen típusú videót", 5 percig azt nézzük, hogy tanul, teljesen random mondogat dolgokat magáról és a háztartásukról, ami nem tudom megérteni, hogy kit érdekel!?


Ha esetleg valami olyan dolog miatt vlogolna, aminek értelme van (pl utazik és beszámol róla), vagy EGYÁLTALÁN VALAMI TÖRTÉNIK VELE, akkor teljesen rendben van, de egyszerűen otthon ül és arról beszél 20 percig, hogy NEM SZERETI A TIRAMISUT és, hogy MENNYIRE RENDETLEN A KONYHÁJUK.


Lefogadnám, ha nem lenne ilyen elképesztően szép (mert bevallom, nekem rettenetesen tetszik a csaj), akkor jóval kevesebben kattintanának rá.


Mi a véleményetek, illetve nagyon remélem, hogy valaki megtud győzni arról, hogy ez igenis hasznos, igényes, esetleg művészi tartalom!?

Azt sem lehet mondani, hogy nem én vagyok a célközönség, mert konkrétan témája sincs ennek a videónak..


2016. dec. 3. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert az emberek szeretik a jó csajokat!
2016. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ráadásul kiemeltél egy videóját, holott van neki jó pár másik, ami valamilyen témáról szól...
2016. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ja és nem kell itt senkit se győzködni, hogy ez igényes vagy művészi. Kit érdekel? Ez a YOUTUBE édesöcsém, NEM EGY MÚZEUM.
2016. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

miért kéne igényesnek lennie, hogy legyen értelme?


Aki nézi biztos azért nézi, mert van értelme, én belenéztem majd 2pm után belepörgettem, látom, hogy számomra nem érdekes így kiléptem.


adott felhasználónak van 60e követője, szóval nekik biztos érdekes valamiért.. ha másért nem, mert amíg videót néznek, addig se kell tanulniuk. Kb a követőtáborának 90%a 18 év alatti...

2016. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Ez a csaj agyhalott, unalmas senki aki nem tud miről beszélni, csak az átlagos mindennapi értelmetlen dolgokról. A fiatalok többsége hozzá hasonló, ezért nézik rengetegen, mert ugyanolyanok.

Ha egy olyan videót néznek meg aminek van értelme, témája, akkor azt nem is értik meg, ezért nem nézik.


Emlékszem tesóm valóvilágot, mónika show-t nézett régen, egyszer véletlen megnézte Szirmai egyik filmkritikáját, 1 szót nem értett belőle és azt mondta hangosan: MI EZ A SZ*R??

A followanna meg az a kislány is (nem tudom mi a neve) ugyanilyen agyhalott videókat csinálnak/csináltak, mégis rengeteg nézettségük volt.

Én sem tudom felfogni, csak nehezen. De mindegy, a lényeg, hogy nem tartozom közéjük.

2016. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, ez az az ember, aki az "Anett és Ancsa" egyik tagja.

Van tőlük jobb videó is (tanár tipusok pl.), de hiába csinál számodra is jó videókat, hogy ha a többséget az nem érdekli. :/

És szerintem azért nézik meg ezt, mert ugye nem egy kezdő videós, hanem már több ezer feliratkozóval rendelkezik.

Már neve/nevük van, akkor is, ha silány videót csinál(nak).


Ezt a videót meg ne tedd a nagy művészeti tartalmakat tartalmazó videók közé. :D

Ez csak szórakozásra van.

2016. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: köszi, most tőle nézek egy videót. :D (Szirmai)
2016. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Más Téma nem érdekel? Gameplay,Animációk,
2017. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!