Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan azért vagyok...

Most komolyan azért vagyok gyerekes mert nem tetszik nekem a kalandra fel - adventure time- mese a CN en? 19f

Figyelt kérdés
mondtam egy barátomnak, mondja miért, elkezd győzködni, de nem értette meg hogy annyira ronda az egész rajzolása, annyira idegesít az ilyen gyagyiság meg utálom a kutyákat is. erre jon h ez egy well written story de hát ha egyszer ronda? pl a gumball akkor már sokkal jobb és sokkal szebb rajzolásu is, és am is jobb mese.
2016. dec. 5. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálunk mindenki gyerekesnek számított, aki 14 év felett a Cartoon Networkon rajzfilmeket nézett. De soha nem is értettem, mert szerintem sok jó rajzfilm megy ott. Amúgy nekem is a Gumball csodálatos világa tetszik a legjobban. Még anyukámat is szórakoztatja, aki már 58 éves :)
2016. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na ezaz
2016. dec. 5. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig is nagyon szerettem a rajzfilmeket. Gyerekként is, és a mai napig fiatal felnőttként is nagyon szívesen leülök megnézni egy-egy rajzfilmet. Nagy kedvenceim a régi fekete-fehér rajzfilmek és azon belül is a Popeye (mert abban mindig viccesen verekednek) De a mai rajzfilmeket se vetem meg.

Viszont az Adventure Time-ot egyszerűen nem tudtam megkedvelni. Mindig mondták nekem hogy nézzek bele, majd végül ex barátnőm unszolására kezdtem bele vele együtt. Nekem személy szerint nem tetszett. Unalmas volt. Még az animációval se lenne bajom, elmegy. De érdektelenek voltak a részek, és egy egy jó beszóláson kívül semmi nem marad meg belőle az emberben. Azért a hype után többet vártam volna.

Ui: Személyes kedvencem az Ed Edd és Eddy.

2016. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a barátod fejében hogy jön abból hogy nem szeretsz egy rajzfilmet az hogy gyerekes vagy. Mindenkinek meg lehet a saját véleménye a dolgokról, gyerekes akkor lennél ha a földön fetrengve hisztiznél mondjuk a boltban amikor anyukád nem akar megvenni valamit amit te szeretnél. Én például nagyon szeretem az adventure timeot, nekem semmi bajom a rajzolásával és sose értettem meg amikor valaki csak azért nem hajlandó esélyt se adni egy sorozatnak, filmnek vagy játéknak mert nem a legjobb a grafikája, képi minősége. Ettől még nem fogok beszólni annak aki így gondolja. Amúgy magyar szinkronnal engem is idegesít az adventure time, de angolul nézve az egyik kedvenc sorozatom lett.
2016. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az má hiszti sztem, én max akkorferengek a szobámban a földön ha kijön egy új játék trailere, amit nagyon várok és nagyon örülök xD
2016. dec. 5. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!