Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utal, ha valaki sokat...

Mire utal, ha valaki sokat firkálgat órákon?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam, egy fiú, aki órákon gyakran csak úgy firkálgat, úgy tűnik mintha egyáltalán nem figyelne a tanárra. Általában egész jókat rajzol, néha csak sima alakzatok ,kockák, háromszögek és nonfiguratív ábrák, máskor meg állatokat, gyümölcsöket, mindenfélét rajzol, amik nem egyértelműek, pl. a narancsból kinő egy fa ,a fa tetején egy tó van, a tóban egy csónak. Egyébként jó fej, meg rendes fiú és meglepően jól tanul, szinte minden nagyon jól megy neki, pedig olyan mintha nem is figyelne, csak firkálgatna.

2016. dec. 7. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fülével rajzol?
2016. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem köti le teljesen az, amit a tanár mond. Így ugyan figyel, de közben még ezt a plusz tevékenységet is végzi. Ez nem feltétlen arra utal, hogy nem érdekli az óra.
2016. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik
2016. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem köti le eléggé az óra, mert valszeg unja már, amíg a nála lassabb felfogóképességűeknek ötször elismétlik ugyanazt.
2016. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én gimiben pontosan ugyanezt csináltam és jó tanuló voltam. Így jobban tudtam figyelni. Ha csak ültem volna, és próbálok a tanárra koncentrálni, akkor az esetek nagy többségében elbambultam, de így nem. Meg szeretek rajzolni. :D
2016. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nàlam azt jelentette hogy Grafikus lettem. Ettol fuggetlenul volt sok osztalytarsam akik ugyancsak firkaltak de kozuk nem lett ehhez anpalyahoz. Ezert keteselyes. Kerdes az, hogy komoly szinten is uzu e ezt vagy csak az orai firkalgatasoknal ragad le mert akkor szimpla unatkozas. Ha jar rajz kepzesekre, otthon is allandoan rajzol akkor lehet sejteni hogy komolyabb erdeklodese van az ugy irant. ;)
2016. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!