Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem akarok számítógépe...

Csak én nem akarok számítógépet, tv-t, tabletet, okos telefont, sima telefont vagy bármilyen műszaki cikket?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2016. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En sem akarok mert mar van gepem, tabletem es telefonom :D

Vagy te nem is hasznalod ezeket?

2016. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hol élsz. Ezek többsége: telefon és egy pc alapdolog, ügyeket se tudsz nélküle intézni, a munkáról már ne is beszéljünk.


Szerintem jól kell ezeket használni, nem gyűlölni őket.

Ráadásul ezt az üzenetet is számítógépről vagy telóról írtad.

2016. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én akarok, ezért van is. Illetve hozzá tenném, hogy ha nem barlangban akarsz élni, vagy komolyabb pozícióban dolgozol akkor kell is!
2016. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen, csak te. A többiek ugyanis tucatemberek, te viszont egy nagyon különleges hópihe vagy. Én sem akarok Ferrarit, pedig lenne rá pénzem és vezetni is tudok, de olyan különleges vagyok, hogy egyszerűen NEM AKAROK. 😃 (irónia átjött?)
2016. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan választ akartam, mint az utolsó, de nem tudom ennél szebben megfogalmazni.

Amúgy ezt a kérdést miről írtad ki, ha szabad kérdeznem?

2016. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy egy 1946-os gyártmányú Remington írógépről netezel, kérlek mond!!!
2016. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok, de szükségem van rá. A számítógép és az okostelefon ma már alapszükséglet, és nem azért, mert az ember ennyire techfüggő lett, hanem azért, mert elvárás a munkahelyen, az iskolában. Ha nem lenne számítógépem és okostelefonom, esélyem sem lenne elvégezni az egyetemet, de komolyan.
2016. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:

Biztosan vannak még, akik nem akarnak. De manapság a legtöbb ember munkájához szükséges legalább egy számítógép és egy normális telefon, amin hívni lehet.

Én nem akarok tabletet, tévét, okostelefont, de laptopom, sima telefonom és mp3 lejátszóm van, mert ezekre van szükségem.

2016. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

akkor orvosságot se akarj, amikor beteg vagy.. hisz azokat is számítógépek segítségével tesztelik, fejlesztik, a tudósok!


ki is költözhetsz egy barlangba is!

2016. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!