Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet ez ellen tenni?

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Igazából tudom mi a bajom(szociális szorongás) és hogy mi váltja ki de ez nem mindig lép fel vagy is nem kronikus az állapotom csak bizonyos helyzetben (egy helyzetben) jelentkezik ugy pl hogy verejtékezek és kicsit feszültebb leszek emiatt a beszélgetés is nehezebben megy. Ez csak egy helyzetben jelentkezik még hozzá akkor amikor egy csaj nagyon tetszik és a megfelelés miatt hogy elnyerjem a tetszését a jo benyomás miatt bestresszelek. De egyébként más idegen emberekkel simán gond nélkül eltudok beszélni ugy hogy nem jelentkezik semmi tünet. Igazából ez csak akkor jelentkezik nálam amikor egy olyan emberrel beszélek aki nekem "fontos" vagy akarok tölle valami komolyabbat.

Volt már valaki úgy mint én most? Ez ellen mit lehet tenni hogy ne stresszeljek be annyira és hogy könnyen tudjak beszélni olyan valakivel akivel "szándékaim" vannak?18/f


2016. dec. 9. 13:52
 1/4 manó1235 ***** válasza:
Csak gondolj arra hogy ha már szóba áll veled, és figyel rád akkor nagyon jó úton haladsz. Mindenki izgul talán a másik fél is olyankor csak annyira lefoglal téged saját magad hogy fel sem tűnik. Bármiről lehet beszélgetni, akár a semmiről is, ha önmagad adod nem lesz kínos csend és zajlik a beszélgetés. Ha félnél az elutasítástól ne aggódj ha nem sikerül majd legközelebb gyakorlat teszi a mestert. :) Így szerzel tapasztalatot, én pl mindig jobban kedveltem a pirulós izgulós srácokat, olyan aranyosak. Inkább mint egy egoista nagyképű srác akinek be nem áll a szája és csak saját magáról tud beszélni egész idő alatt. És itt is a másik dolog, ne egyoldalú legyen a beszélgetés kérdezd érdeklődj, és akkor meglátod majd hogy nem csak te beszélsz hanem ő is, és oldódik majd a hangulat is. Remélem tudtam segíteni. 23/L
2016. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ.:) Igazából annál a csajnál akinél ez van elvileg nincsen nála esélyem(Szerintem) mivel van pasija.Szinte csak face beszélünk/beszéltünk és akkor is csak egyoldalu volt a beszélgetés ugy éreztem mivel csak én érdeklödtem utána De készségesen válaszolt a kérdésekre.Bár néha szükszavuan. Probáltam elhivni valamerre de nem megy azért mert van pasija állítolag és azt mondta h neki az már sok lenne.(ha találkoznánk)Annyiba maradtunk ha talalkozunk pl buszon utcán akkor dumálhatunk de a találkozás neki most nem megy.(pasi miatt)


Bár azért érdekes az egész mivel se face se instán nincsen kint egy fius képe se az h kapcsolatba lenne csak baratnos képek vannak.És mindig egyedül látom.

2016. dec. 9. 19:03
 3/4 manó1235 ***** válasza:
Ha van barátja valamilyen szinten érthető, én sem engedném a párom egy lánnyal aki amúgy rá van moccanva hogy együtt lógjanak. De ha mégsem így van akkor valószínűleg csak leterel ami meg azért nem szép dolog, mert akkor már megmondhatná nyíltan is hogy nem akar tőled semmit.
2016. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h lenne bárkije is Direkt utána néztem és semmi. Amikor beszéltünk akkor is vszeg madárnak nézett.. mindennel Etettet.

Mondván ugy se tudom meg mi az igazság mivel csak látásból "ismerjük" egymást

2016. dec. 9. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!