Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk szerintetek?

Fiuk szerintetek?

Figyelt kérdés
Az baj ha egy lany nehez eset? Zavar titeket?

#Lany/tulajdonsag/fiuk/emberek
2016. dec. 10. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Az attól függ, hogy milyen természetű kapcsolatban vagyunk.

Ha csak "arra" kellek neki, és fordítva, ott nem szükséges a rigolyáival együtt élni.

Aztán attól is függ, hogy mit érzek iránta. Ha szerelmes vagyok, nyilván tök nem érdekel, hogy ki, milyennek tartja, úgyis az a lényeg, amilyennek én látom, még akkor is, ha tényleg nehéz eset.

2016. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem :D
2016. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ mit értünk "nehéz eset" alatt..

Ha rendes lány, viszont nehéz "meghódítani", akkor annál értékesebb, minél nehezebben adja meg magát.

Ha viszont azért nehéz eset, mert hisztis, érzékeny p1csa akinél nehéz kitalálni mit is akar, nehéz bánni vele, akkor engem az a lány nem érdekel egyáltalán.

2016. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, az előző kapcsolatomban is nehz eset volt a láőny, aztán szétmentünk, én fülig szerelmes voltam, neki meg csak kínja volt és variált. Rájöttem hogy teljesen felesleges hűségesnek lenni és nem ölök a szerelembe annyi energiát mint azelőtt. Sok nő megérdemli hogy kihasználják. Bocs, de ez van. Aki meg normális az úgyis a párjával marad, aki meg nem az csak variál, azok majd rálcsesznek. Fiú, vagy lány mindegy, mindkettő lehet hülye és normális.
2016. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. :D
2016. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ merre laksz,illetve tetszünk e egymásnak.
2016. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!