Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lett a mai nőkkel, lányokka...

Mi lett a mai nőkkel, lányokkal, hova tüntek a normális, kedves, megbízható lányok? Túl sok csalódás ért? 19F

Figyelt kérdés
19 éves fiu vagyok lassan 20 gimnáziumban 3 évig szerelmes voltam egy lányba aki szivatott, majd 11. ben összejött az egyik lány osztálytársammal. Ezek után 18 évesen lett az első barátnőm aki felszedett engem, de én megbecsülöm ha valaki szeret ezzel ellentétben amikor velem volt látványosan más fiúkat nézett, elvárta hogy mindig mindent én fizessek neki, mindenben segítsem amikor semmit nem tett meg értem, ezért tudtam hogy ez nem fog működni, nem feküdtem le vele se semmi. Majd 2 hónap múlva szakítottam vele személyesen, nagyon megviselte de nem tudom ilyen viselkedéssel mégis mire számított. Ezek után 3 hónappal találkoztam egy lánnyal akit régóta ismertem évek óta nap mint nap beszéltünk facebookon. Ő akkor 16 éves volt én 18. Fél évig voltam vele ezalatt se szülinapomra se valentinnapra nem kaptam tőle semmit úgy általában sose kaptam tőle semmit kivéve, hogy egyszer vett nekem egy darab csokit... Én mindig amikor találkoztunk valami meglepetésel készültem neki mindig énmentem hozzá mert nemakartam hogy sokat utazzon. Ő rendszeresen késett én elkéstem egyszer és hatalmas műsort rendezett. Fél évig voltam 3x mondta azt hogy szeret ezek után egy lány egy házibuliból, ahol voltam számomra érthetetlenül elterjesztette a barátnőmnek, hogy én nyomultam rá, amikor én nem voltam olyan állapotban, hogy erre képes legyek. Majd találkoztunk elhordott mindennek, hogy nem bízik bennem, bulizok stb.. Írtam neki facebookon, hogy most mi van aztmondta adjak neki egy kis időt én vártam minden hétvégén irtam neki sose válaszolt. Egy hónappal később megírta, hogy már nem szerelmes belém és letiltott mindehol még reagálni se tudtam rá. Megjegyzésként a fél év alatt nem feküdtünk le se semmi mert várni akart én viszont szívesen volna rá akár évket is annyira szerettem. Ezekután írtam a barátnőjének, aki azt mondta hogy hagyjam békén mert megbánottam és már fél tőlem majd letiltott ő is. Az utóbbi időben azt veszem észre magamon most, hogy 8 hónapja még csak nem is csókoloztam, hogy a szexuális vágyam teljesen eltünt és ezért tiszta fejjel áttudom látni, hogy a mai lányok egytől egyik önző undorító emberek, akik tényleg nem érdemlik meg, hogy a férfiakkal egyenrangúként kezeljék őket. Ez alól az egyetlen kivétel a hugom, akire tudom hogy mindig számíthatok ő is megbecsül engem mert már kiskorunktól kezdve bármi volt mindenben számíthatoot rám, mindig mindent megtettem érte, és ő is értem. Lány létére ő is belátja, hogy a mai lányok nagyrésze gusztustalan "ember"- habár az ilyeneket embernek nem nevezném, ős is inkább fiúkkal barátkozik. Megjegyzésként én egy helyes, sportos, önzetlen, kedves, egyetemista fiú vagyok aki képtelen felfogni, hogy mi van a mai lányokkal. (csak azért mielőtt olyan kommenteket kapnék, hogy bennem van a hiba)

2016. dec. 10. 17:34
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%
Oda ahol a kedves, normális, megbízható fiúk vannak:-(
2016. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
86%
De figyi, biztosan benned is van hiba, ha nem tudod felmérni semmilyen szinten, hogy mit várhatsz a másik embertől. Sose értettem, ha valaki nem tud ezzel szembesülni. Neked kell változni és kevésbé lúzernek lenni, ha valaki szorakozik veled, dobd ki, lehet, hogy pont ettől fogja összeszedni magát és máshogyan viselkedni veled.
2016. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén szólva én már rájöttem egy kemény dologra, én az összes r**ot megtalálom, de csak azért mert én is az vagyok.
2016. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
13%
A 20-dik században kihaltak
2016. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Nem igenis léteznek ezek a fiúk, én csak olyat ismerek, és ők a legjobb barátaim is, akikre mindig számíthat az ember és érdekes módon egyiknek sincs barátnője ... :D igen észre is vettem ezt a barátnőmön akit nagyon szerettem, ezért nem válaszoltam neki de egyfolytában írt és keresett ezt 2 napig bírtam mert annyira fájt a szívem, hogy ilyet csinálok vele utána elmondtam mi a baj, aztmondta próbál rajta változtatni... majd szívtelenül ezt tett velem.
2016. dec. 10. 17:57
 6/48 anonim ***** válasza:
59%

Eloszor is nem tudom milyen válaszokat vársz ha elszidod az egesz női nemet :D Hidd el pont ugyanannyi gyökér fiú van mint lany. Ha te magadat egy okos ertelmes szeretnivaló embernek tartod akkor keress magadhoz hasonlo lanyokat es ne buta rib***okat.. Ha meg most nem akarsz kapcsolatot es pihenteted a dolgokat kezd el megfigyelni az embereket mert borzalmasan rossz emberismerő lehetsz azok alapján amiket leírtál. Nem bántásból irom. Csak arra szánj idot es szeretetet akinél erzed hogy viszont szeret szerintem ezt az ember azert megérzi. Es egy kicsit nézz magadba is sokszor az ember ott találja meg a hibat.


Egy normalis lany…

2016. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ennyi csalódás ért..:(

Egyetértek veled abban, hogy sokan undorítóan viselkednek, de korántsem mindenki!!!

Mondanám, hogy próbálj a lánnyal beszélni, de ha egyszer letiltott, akkor erre esély sincs..


Ne add fel az emberekbe vetett hitedet, mert lesz, aki méltó lesz rá.

És a másik, hogy ne éld bele magad túl korán semmibe, ne bízz először maximálisan, mert nagyon könnyen csalódhatsz. Ismerek egy fiút, akit nagyon nagyon megbántottam. Túl sokat képzelt a nemlétező kapcsolatunkba, aztán mindennek elhordott, amikor az első randi után közöltem vele, hogy nem szeretem, nem számítson tőlem semmire, de barátok maradhatunk.


De ez hosszú sztori, az se biztos, hogy a te helyzeteddel egybevág, szóval most offolom.


Ne add fel, mert vannak rendes lányok, rohattsokan. És ha ez vigasztal, ők meg a rendes fiúk után sírnak és a két nem egymást szidja non stop, ahelyett, hogy mondjuk összefognának.

És nem tűntek el, jelen vannak bkv-n, az utcán, boltokban, mindenhol, cssk sajna senkinek nincs a homlokára ragasztva egy cetli a belső tulajdonságokkal.:( :D


16/l

2016. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Szerintem pont az a baj, hogy túl jó emberismerő vagyok és átlatok az embereken. A fél éves kapcsolatom elött 2,5 éven át beszéltem minden egyes nap a lánnyal facebookon stb. csak utána mentel el vele találkozni amikor már biztos voltam benne, hogy ő más, erre kiderült hogy csak egy álszent p...a. Ebben a 8 hónapban pedig nagyon alaponsan megfigyeltem az összeset főleg, hogy olyan szakra járok jelenleg amin 85%-ban lányok vannak. És őszintén szólva elkeserítő a helyzet az előző szakomhoz képest ahol 85% ban fiúk voltak.
2016. dec. 10. 18:05
 9/48 anonim ***** válasza:
38%
Sajnálom de nem igazán tudsz meggyőzni :D elhiszem hogy rendes srac vagy de az emberek elso par megnyilvánulásabol lehet következtetni nagyon nagyon sok mindenre. Persze facen könnyű átverni az embereket de két es fel evig az ember nem tud ugyanugy viselkedni hogy ne bukjon elo az igazi énje. Lehet csak azt lattad benne akit látni szeretnel :) es nem azt aki valójában. A szerelem egy nagyon sunyi dolog jobb nem belemerulni ido elott a rózsaszín ködbe :/ Sajnalom hogy igy alakult en is elegge durva dolgokon mentem keresztul.
2016. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
56%

És szerinted 7 milliárd emberből, abból kb 3,5 milliárd nőnemű, a húgod az egyetlen normális lány?


Ne add fel ilyen könnyen. Fiatal vagy, helyes, rendes, önzetlen, fel a fejjel, hajrá!

2016. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!