Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy felelősség apának lenni?

Nagy felelősség apának lenni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára. De nem tudhatom pontosan, az enyém nem tanított ilyesmit (igaz semmi mást sem).
2016. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Ahogy elnézem, egyáltalán nem.

Az apa élete megy tovább, a gyerekkel kapcsolatos teendőket ellátja az anya. Ha apuka heti egyszer pelenkát cserél, vesz egy üveg bébiétel, meg elmosogat, akkor már mindenki el van ájulva, milyen jó fej.

Ha meg beleun az egészbe, keres valami gyerektelen libát, akihez odaköltözik, (vagyonmegosztás során kap egy pár millát), fizet 20 ezer gyerektartást, évente 6* látja a gyereket, és közben sajnáltatja magát élete végéig, hogy őt hogy kihasználják.


Kb. nulla felelősséget kell vállalnia, és bármikor lemondhat az egészről párezerért cserébe.

2016. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok!
2016. dec. 11. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Pontosabban szeretnél kérni. A buszra kell várni :)


#2 - köszönjük az általánosítást. Ment is érte az általános pacsi!

2016. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

2. Vagyok.

Pont letojom, hogy ki milyen kezet nyomkod, nem felpontozásra hajtok, csak leírom a véleményem.

Ez pedig tapasztalat.


10 kisgyerekes nőből kb. 7 marad egyedül a kicsi 4 éves kora előtt, főleg ha nem is voltak házasok, csak együtt éltek.

A legtöbb külön élő apának eszében sincs közös felügyeletet kérni. És sokan bármit megtesznek, csak hogy kibújhassanak a gyt fizetés alól. Láthatásra sincs igényük.


Aki nem lép le, az se teszi oda magát, csináljon mindent a nő.


Ezt már divat azzal is megfejelni, hogy külön kassza van: a gyereket nevelő nő anyagilag tönkremegy, a pasi tud félretenni bőven, otthon persze nem felezik a feladatokat, azt csinálja csak a nő egyedül.


Az én szüleim is elváltak, a legtöbb barátnőm is elvált, a nővérem is. Akik együtt vannak, ott a nő csak családi rabszolga.

Ahogy elnézem, ma semmi sem egyszerűbb, mint apának lenni. Csak dugsz egyet, és kész! Ha megunod, fizetsz 20 ezer lelépési pénzt, és el is felejtheted, hogy volt családod! Ha nincs kedved, akkor irány külföld vagy dolgozhatsz feketén, még fizetni se kell!


3 éves voltam, mikor a szüleim váltak. "Apám" soha nem fizetett egy fillért se, és van 3 féltesóm is. Rájuk se fizet.

Eleinte kb. két évente jött látogatni. 11 éves koromig. Azóta nem is hallottam felőle.

Most mondd meg, mi ebben a nehéz? Hol van a felelősségvállalás?

Ne röhögtess!


Minden nőnek tudomásul kell vennie, hogy az apa az csak egy biológiai fogalom, a gyereket magának szüli, neki kell felnevelnie, senkire se számíthat.

Nagyobb az esély a lottóötösre is, mint arra, hogy ma valaki talál egy normális férfit, aki férjnek és apának is alkalmas, és nem mennek szét pár éven belül.

2016. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
3 millió férfit megítélni, nagy tapasztalatra vall.
2016. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a 79%-osnak. Én is ezt látom mindenhol.
2016. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Draga 5-os, sajnos te lelkileg serult vagy.
2016. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!