Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem magányos farkas...

Úgy érzem magányos farkas lettem, hogyan tudnék a hozzáállásomon meg ezen valtoztatni? 19/f

Figyelt kérdés

Amiota szakitottunk a baratnommel valahogy nem talalom a helyem. Persze megvan a baráti kor meg minden de azt vettem eszre h akármennyire is hianyzik a tarsasag magamban lassan jobban elvagyok.

Ismerkedessel sem lenne gond mert mikor bemegyek valahova tudom ki az aki úgy néz de valahogy most nem érzem azt hogy nekem mindenáron kellene akarki is. Hogy tudnek ezen valtoztatni?


2016. dec. 11. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Magányos farkas? Ilyen?

https://www.youtube.com/watch?v=vVj3q_eq2t4

Bocs, de ez jutott eszembe azonnal;)


Na szóval, adj magadnak időt. Ha tudatosan el is zárkózol, tudat alatt feszültség van benned, mert még vannak érzéseid az exed irányába. Az expótló új kapcsolatokból általában amúgy se lesz semmi.

2016. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!