Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak abban az esetben...

Mit csináljak abban az esetben, ha lassan mindenem megvan, de mégis kell valami még?

Figyelt kérdés

Sziasztok....37éves férfi vagyok, több mint 5 évig voltam vállalkozó, vendéglátásban, egyidejűleg csináltam 3 vállalkozást.korábban foglalkoztam,ingatlan hitellel, autó behozatallal, van robogom, cross motorom, autóm, élettársam várandós tolem...es van egy jó munkahelyem Ausztriában. Úgy érzem unalmas az életem,,,,mit csináljak???Kell valami ami kitolti a szürke hétköznapom.

Gondolom, lesz olyan ,aki azt fogja mondani, őrüljek, amig megjon a gyerek...



#unalom #kihívás #nem tudom...
2016. dec. 11. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A korábbi üzleteid adóügyeiből szivárogtass ki pár dolgot. Utána izgibb lesz az életed.
2016. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked egy hobbi kell. Keress valami hobbit, kreatívat, vagy sportot.
2016. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami sport, amit szívesen űzöl vagy barátok, akikkel ki tudsz mozdulni.
2016. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, nincs veled baj, az ember természetéből fakadósan sajnos ilyen.


Keress egy elfoglaltságot, hobbit, egy tevékenységet amit szeretsz és leköt és kikapcsol, az is segít ilyenkor. Valószínűleg rád is fér.

2016. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bnődet fedd feleségül, pár év múlva váljatok el.. ő elviszi a vagyonod felét + fizethetsz gyerektartást is. Egyből lesz izgalom az életedben!
2016. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kipróbálhatnád a wingsuit-ot.
2016. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tsnulj meg horgászni , minden gondod megoldódik
2016. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!