Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lúzerségből, ki lehet törni?

Lúzerségből, ki lehet törni?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat várok, aki csak szemétkedni jár fel ajánlom a többi kérdést.

Nem én találtam ki, ti mondtátok, bár éreztem, hogy az vagyok.

Hosszú a történetem. Általános iskola első osztályában kezdődött. Sok minden szüleim jóakarata ami rosszul sült el.

Szerintem minimálisan autista vagyok, de lehet nem. Voltam 2 pszichológusnál okát majd időrendben leírom, de egyik se állapított meg autizmust, semmi más komoly bajt.

Nos anyukám alsós tanítónő. Apukám szakmunkás, gimiből kibukott, 4-9 éves korom közt Németországban dolgozott.

Nos gyönyörű kisfiú voltam egészséges szép, öreg nénik kedvence, anya felől első unoka nagyszülők szeme fénye. Apa felől szerettek de 3adik unoka 2. fiú apa nem volt kedvenc gyerek ezért olyan közepesen álltak hozzám. Ovi vidáman elment, kicsit esetlen gyerek voltam, amúgy balkezes vagyok.

Iskola, nos szégyennek éreztették velem a szüleim(anya)hogy csak sima osztályba vették fel a tanítónő gyerekét. Nem anya iskolájába, a körzetesbe. Sima oszályba sok volt a 3h s gyerek, buktak le hozzánk vertek engem a wcbe. De ovis haverokkal elvoltam. Osztály főnök lelépett.

GYŰLÖLTEM tanulni , sokat voltam büntetve mert nem jól tanultam, anya sok sok külön gyakorlólapot adott. Dolgozatot ellenőrzőt dugdostam hazudtam 3ast szégyennek éltem meg. Apa kint volt anya néha kicsit, furcsa volt.

Csodák csodája felvettek egy 8 osztályos gimibe. Apa erőltette, mert kidobták a gimiből, meg rokonai gyerekei is oda jártak. 3szor nem mentem haza iskola után, bukdácsoltam anya külön fogadóórákra járt, tanárokkal lepaktált ellenem.

Osztályban 9ediktől én voltam a luzer gyerek,bár elötte is.

5-8 közt idétlen ruhákba jártam (ezt nem tudom miért) meg én voltam a fingós kakilós gyerek. Na igen én bárhol tudok wcre menni a mai napig. Mások menő szabadidős programokra táborokba jártak nagy baráti körrel, csajoztak pasiztak. Lúzer gyerekkel senki se akart összejönni, néha kitaláltam magamnak barátnőt. Csúnya pattanásos azt elkaparós voltam derékon felül. Valahogy a fodrászhoz is ritkán jártam, nem volt stílusom.

Nyaranta nagyiéknál gazdálkodtam nyaralásként, imádtam a mezőgazdaságot. 15 voltam amikor rengeteg barátom lett, mert menő suliba jártam. Néhány lány(os anyuká)nak imponált is ez. 11ben tanulási és pályaorientációs okokból egy pszichológushoz jártam. Meg 3 különtanárhoz. Különtanártól lógtam pénzt lenyúltam cigire (13 éves koromtól). Szóval voltak barátaim falusi gyerekek nagyon jól elvoltam velük, discoba jártunk mindenféle programokra. De amikor volt nekik barátnőjük sokszor hanyagoltak mint most is. Nekik családjuk van nekem 30 évesen senkim. Egyik bulin 20 évesen összejöttem egyik haverom barátnőjenek barátnőjével. 3adik randiig minden álomszép volt, akkor náluk aludtam előtte pincéjükbe berúgtunk a sógrával. Nos este vagy az ital vagy más okból a lány kézimunkázni akart nekem nem nagyon volt merevedésem. Azóta is minden kapcsolatomban nagyon nehéz az elsö együttlét, főleg gumival. Ha belejövök jó vagyok az ágyban, oda adós figyelmes bevállalós,fantáziás.

De visszatérve ennek a társaságnak hála talán vagy a pszihológusnak az osztály társaimmal is jobb lett a viszonyom, 11edikbe már általában ember számba vettek, sőt.... Na jó párszor durván megaláztak, levegőnek néztek de azért általában minden jó volt. 12edik második félév csodás. 4,0 érettségiztem évfolyamon 70ből 50-60 adik helyre volt elég. (4osztályos elve gyengébbek voltak).

Érettségi elött volt életem első csókja egy nagyon szép és részeg finn lánnyal. Érettségi után 2 év szakma szkiben. Élveztem éltem jó tanuló voltam, külsőm végett néhányan csúfoltak de azért sokan szerettek, olyan normális módon el lettem volna de az ottani lúzer gyerek nem hagyott haverkodott velem. 20 évesen tetöre vágtam egy ladát, nem volt nagy kár érte de 2 hét kórház, na meg luzerség megint. Simán felvettek főiskolára.

Nos ott gólyatáborban megint kaptam a külsöm a testartásom miatt, na meg volt 20 évesen egy autóbalesetem, ami miatt fogaim csálék. Igen itt egy nagy luzerság.

Ott volt egy 3,5 éves kapcsolatom, bár ott is úgy jöttünk össze hogy ö részeg volt, másnap elzavart, aztán adott egy esélyt összejöttünk, sőt annyira toppon voltam megcsaltam barátnőm egy szép de buta kislánnyal.

Na de elsö vizsgaidőszakban ott akartam hagyni az egészet, barátnöm (végre egy normális kapcsolat, neki kb 12 próbálkozás után tudtam betenni, szüzek voltunk mind2en) miatt megzsaroltak. Ha otthagyom a fsulit nem kapom meg az autó árának a felét. Mondjuk a 3,5 év alatt nagyon buta dolgokon veszekedtünk, nagyon barom módon viselkedtem. Felvettem a diákhitelt ilyen potencia gyógyszerre, meg hogy jobb közös életünk legyen na meg cigire (még egy lúzerség)azóta is nyögöm.

Nos az akkori autóm 2 szer koccantottam meg, a másodikat épphogy sikerült helyre tenni még 2 luzerség

Ami kimaradt ballagásra robogót vettem akkorát estem vele, kórházba kötöttem ki majdnem.

Fősuli után egy múltinál dolgoztam robotoltam. Gépkezelöként, nos hol nagyon béna voltam, hol nagyon profi. Közben lett egy távkapcsolatom, értelmetlenül elautóztam rengeteg kmet vele is előjött a merevedési gond, végül szétmentünk.

Utána kimentem ausztriába dolgozni, kemény 2 hónapot bírtam. Nem tudtam egy egyszerü munkát megtanulni.

Ott is bekóstolt 1 kolléga.

Ja fösuli után teherautó soför lettem. Ott is sokat buktam vizsgán két haverommal kezdtem, kb fél évet húztam rájuk.

De megint összejött a társaság szabadidöm jól telt volt pénzem is jól éreztem magam. Anyáméknak nem sokat adtam le nem is várták el.

Dolgoztam teherautóval elsö önalló fuvaron ponyvát szakitottam, tükröt törtem.

Aztán németország takaritó, mint egy robot kellett dolgozni azt se tanultam meg, más okból mint eddig de kiutáltak. Kb 20 magyar volt kint mindenki a haverját akarta kivinni helyemre. Aki kivitt a vállamon akart fönökké lépni elö.

Utána hazajöttem, vissza a multihoz. Megint jó volt minden apa intézett egy soför állást. Elvoltam egy pár autót meghúztam. Legviccesebb télen befagyott a fék füstölt azt mondták ne huzzam be, aztán elgurult rakodás közben....60e kártéritést kellett fizetnem. Ott egyszer csomagkézbesítés közben okirathamisitásba keveredtem, eltünt 2 csomag. Valakinek leadtam egyet, emlékeztem rá ezért aláhamisítottam. Kirugtak. Azokban az idökben volt egy másik robogóm azzal is estem egy nagyot meg is büntettek. nem volt egyértelmü de ujabb luzerség.

Közben összejöttem egy 22 éves lánnyal akinek volt egy kislánya......hát nagyon érdekes kapcsolat volt hol álom hol rémálom, de végén majdnem börtönbe kerültem. Ott is sokat idegbetegeskedtem bár a lány is meg családja is szóval azért volt minek kiváltani. Vége lánykérés lány elolvadt a gyűrűtől másnap a pasival visszahozták akivel csalt egyikkel. Hozzámvágta a gyürüt, én utána rohantam amikor láttam idegen kocsiba száll be. Kocsi elé álltam ami elütött vagyis motorháztetön vitt 200m ert. Összetörtem a lány telefonját amikor anyát hivta volna. Fogda meg biróság lett, elsö kihallgatáson magam ellen vallottam. Ügyvéd kimosott, másodfokon próbára bocsájtással megusztam. Ujabb luzerség. Ennél a lánynál 4edszerre sikerült a szexet összehozni, és amugy nagyon nagyon jó lett tabletta mellett.

Ujabb munkahely, egy jó nagy teherautót kaptam. Nem fogtam fel,hogy ez nagy meg nem tudtam a vevöknek ellent mondani. Rávettek veszélyes müveletekre, leápoltam egy kaput, egy hütöt kompra állás közbe meg pár apróbb koccanás is volt. Szóval rávettek dolgokra én nem mértem fel mit tud az autó. Többszörre 240 e levonás. Luzerségek.

Egyszer befejeltem egy L vasat akkor a homlokomon is l betü lett.

Vettem 1m ft ért egy autót arra sikerült vigyázni, addig amig egy ködös este nem törtem totálkárosra. Nem vettem észre lejöttem a pályáról és a forgalommal szemben mentem az elkerülön. Sokan elöztek, balról olyan volt mintha 2 sávoson mennénk. Szegycsont töréssel vagyok most itthon.



2016. dec. 12. 17:23
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Kimaradt, második pszicológus. Oda titokban jártam. A merevedési bajjal. Nos nagy szaktekintély volt de nem haladtam vele ö is észrevette de a pénzem jó volt neki.

Kimaradt 2. Jószándéku kedves ember vagyok mindenkivel, jót akarok ami gyakran rosszúl sül el.

Ha normális vagyok, páv vizsgán átmentem akkor normális életet is akarok. Család kutya ház......:)

2016. dec. 12. 17:27
 2/26 A kérdező kommentje:
Utolsó ami még kimaradt, nagyon rossz alvó vagyok, csak a saját szobámban, másnál 2. este elsöt végigkinlódom. Szóval nagywc bárhol bármennyire gáz ha menni kell menni kell, szex alvás nehezen megy.
2016. dec. 12. 17:32
 3/26 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2016. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
B@***eg inkább írj életrajzi regényt mert ezt a f@$zom se fogja elolvasni... Elkezdtem hidd el jó indulattal de foglald össze röviden mert senkit nem érdekel. Mi a probléma?
2016. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem olvastam végig ezt a regényt, de azt kell, hogy mondjam, a lúzerség genetikai eredetű. A viselkedésjegyek már születésedkor kezdve kódolva vannak. Ez az oka annak, hogy vannak vesztes és sikeres, gyáva és bátor, egysíkú és talpraesett emberek. Tapasztalatomból kiindulva hiába próbálod - akár évekig - előadni azt, hogy te vagy a precizitás, a tudatosság és a sikeresség mintaképe, ha egyszer jön egy pillanat amikor előjön a tudatalatti és minden addig elfojtott lúzerség és szerencsétlenség egyszerre tör ki. Inkább arra figyelj, hogy a lehetőségeidhez mérten mindenben próbálj hasznosat alkotni, azt jól véghezvinni és ez töltsön el valamilyen szintű elégedettséggel.
2016. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

gondoltam én is hogy genetikai eredetü, de mindenki sikeres abban amiben én nem. Apa igazoltan csajozógép volt,anya is elég sikeres a pasiknál. Hugom sikeres tehetséges muzikálisan és nyelvileg, 21 évesen önállósult. Csak életvezetési gondjai vannak.

30 vagyok

2016. dec. 12. 17:45
 7/26 anonim ***** válasza:

Én megláttam a hosszát, és nem vitt rá a lélek, hogy nekiálljak elolvasni.

Szigorúan csak a kérdésre válaszolva: ki lehet. De a lúzerséget, mint tulajdonságot, általában a környezet generálja és aggatja az alanyra. Egy másik közegben az a lúzerség okafagyottá válhat, és/vagy szimplán átalakulhat.

2016. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Tényleg nem bántásból mondom, de mikor megláttam a hosszát, az jutott eszembe, hogy te valóban egy lúzer vagy. Már önmagában az a tény, hogy ezt ide kiírtad ilyen terjedelemben. A kutya nem fogja elolvasni. Na de mindegy.

Hogy a kérdésedre válaszoljak, én azt mondom, hogy igaza van az előttem szólónak. Ez lelki beállítottság kérdése. Aki mindig szerencsétlen volt, az az is marad. Legalábbis jó nagy esélyed van rá.

2016. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Írjátok, hogy hosszú, okokat ha nem írom le akkor meg nem érthető.
2016. dec. 12. 18:58
 10/26 anonim ***** válasza:
Esküszöm most végigolvasom. :)
2016. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!