Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még tanulok. A minap lent voltunk a haverokkal és néhány lányal kávézni. A lényeg, hogy szóba jött az autó és a jogosítvány. Az egyik lány fölényesen megkérdi tőlünk, hogy nem e szégyeljük magunkat, hogy 21 éves létünkre nincs még autónk, megjegyzem a lánynak a szülei megvették az autót, de még nincs 18 éves és jogosítványa sincs. Nekem van jogosítványom,viszont egyenlőre teljesen szükségtelennek érzem az autót,mivel tanulok, így egyrészt nincsen anyagi keretem fenntartani,másrészt pedig egy köpésnyire van minden. Mindenesetre csak lestem mikor így beköpte nekünk.

2016. dec. 12. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem szégyen, hogy nincs zseton, ezért nem kell félre verni a harangot és a szükségtelenséggel mosdani. Az autó mindig szükséges lehet, jó, ha van. Nekem is csak 10 évnyi munka után lett, és mára már se autó, se jogsi, de ebbe nem mennék bele.

A lányba se... Ööö mármint ilyen téren :D

Első olvasatra kialakuló miszp|csa mentalitás, gazdag szülők, értékrendi problémák, ezer megy egy futkározik 1 km²-en. Még sok ilyennel összefutsz életed során, örülj, hogy ilyen korán eléd került egy, általuk megtanulod rutinosan kezelni őket :D

2016. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne is törődj vele.. Elkényeztetett pic*a..
2016. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Tőlünk a múltkor fiúk kérdezték ugyanezt, hasonló stílusban. Meg azt is, hogy miért nem viselünk lány létünkre 10 centi magas sarkú cipőt. Biztosan a barátai voltak az általad említett lánycsapatnak. ;)


Vannak ilyen emberek, nem kell velük közösködni.

2016. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Tipikus elkényeztetett újgazdag proli, akinek apuci megvette az új x6-ost, aztán meg csodálkozik, ha k..vának nézik a 20 ezres manikűrjével, a 300 ezres ájfónjával, meg egy olyan autóval, aminek az árából egy kisebb afrikai ország félévi költségvetését fedezni lehetne.
2016. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

itt 23-24 évesek szoktak mindenkit osztani, akinek nincs saját lakása.

Gondolom, ennyi idősen a vezérigazgatói fizetésükből vették.

2017. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel el is árulta magát, hogy semmit sem tett azért az autóért, de még értékellni sem tudja ezt. Apropó majd nézzétek meg, hogy a jogsinál mi lessz vele !
2017. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta nem beszéltem vele.(nem is akarok)
2017. márc. 31. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!