Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személy az aki azt...

Milyen személy az aki azt mondja, nincsenek egyáltalán érzelmei?

Figyelt kérdés

Megismertem egy embert a neten, és szeretek vele beszélgetni, érdekesnek találom... :) Azt mesélte nekem egyszer, hogy ővele az a baj, hogy nincsenek érzelmei, pl. ő nem érti, hogy egy embernek miért kell sírni, vagy miért jó átölelni valakit...


Valamiért úgy érzem, ez nincs rendben. Ő kimagaslóan intelligens, jóképű, nagyon ad a megjelenésére...


Mi ez az érzelmmentesség?


Én továbbra is hiszek benne, mármint, hogy vannak érzelmei. Lehet, hogy ez egy pajzs nála? Vagy komolyabbak a gondok?


2016. dec. 16. 01:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Mondanam, hogy pszichopata, de csak kamuzik, mert bar azokra jellemzo az erzelemmentesseg, de ok meg nem hirdetik a neten boldog, boldogtalannak. Szoval szerintem csak egy kamugep, hogy igy probaljon erdekesnek tunni.
2016. dec. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

1# Te h.lye vagy :D


Én is ilyen voltam, mindaddig, amíg meg nem tapasztaltam dolgokat, szerelem féleség... Aztán pofára estem. :DDDD De sosem voltam pszichopata.

2016. dec. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem pedig igaza van az 1-esnek valamennyire.


Egy ember nem kezdi el ezt mondani. Neki nem baj, hogy nincsenek érzelmei, nem érdekli.


Biztos vannak érzelmei, csak manapság menő pszichopatának kiadni magad.

2016. dec. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Skizoid lehet a csávó.
2016. dec. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Vagy hazug vagy pszichopata.


1:

Nem feltétlenül ugyanaz minden pszichopatának a motivációja. Nem kizárt, hogy elmondja valakinek. Ettől még szerintem is valószínűbb, hogy kamu.

2016. dec. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

1. lehetőség: Csak ezt mondja,szinte biztos vagyok benne, hogy ez áll a háttérben, sok ember szereti sajnáltatni magát.

2. lehetőség: Alexitímiás (jobbik eset)

3. lehetőség: Pszichopata ( ez a lehető legrosszabb)

2016. dec. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
hazug
2016. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha a szerencséd van akkor ez nála valami pajzs lehet,aminek talán a sok csalódás lehet a hátterében,én szerintem legbelül neki is vannak érzelmi csak fél kimutatni.Ha meg nem ez az oka akkor tényleg pszichopata.
2016. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#3-as, ezt az ismerősöm nem csak úgy mondja, hogy nincsenek érzelmei... egy sztori, beszélgetés során merült ez fel...


Nem hazudik. Azért mondta el, mert bántja ez... Csak ő sem tudja a miértjét...


Gondolom, ha beszél erről, akkor ő blokkolja az érzéseit...

2016. dec. 16. 11:25
 10/16 anonim ***** válasza:

"Azért mondta el, mert bántja ez..."


Ha valami bánt, az egy érzelem.

2016. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!