Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigyek lennénk mások, ,...

Irigyek lennénk mások, , sikeres" életére?

Figyelt kérdés

azon gondolkodtam, hogy megérte-e nekem így élni, csak azért, hogy ,,többet éljek".

Az egyetemen nem akartam csak a vizsgáknak élni, ezért mindig éppcsak az utolsó pillanatban kezdtem el, soha nem voltak igazán kiemelkedő eredményeim, míg más aki viszonylag kevés dologra koncentrált az életben, természetesen sikeresebb eredményei lettek. Úgy gondoltam, hogy fiatalon (akkor még 21 voltam) időt kell fordítanom a baráti kapcsolatokra, a találkozásokra, sőt új emberek megismerésére (ha már utazgatni nem volt pénzem), csak azért mert boldognak akartam érezni magam. Bár bulikba nem jártam, tényleg az boldogított, ha a fent említett dolgokat csináltam. Úgy érzem jól döntöttem, hogy életet választottam a siker helyett (bár jelenleg nincs senkim).


Ti hogy látjátok ezt? Megérte mondjuk vizsgát is elbukni (kevésbé jó jegyeket szerezni) csak azért... Hogy az idő amelyet eltöltünk, társaságban legyen. ?

Én bár imádtam, nem tudom helyesen akartam-e a számomra élvezetes dolgokat, mert jelenleg kevés emberi kapcsolatom maradt abból amit akkot építgettem (megjegyzem élvezettel)



2016. dec. 16. 02:57
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha a végeredmény ugyanaz, és még éltél is mellette, akkor így volt a legjobb végigvinni. Aztán hogy a gyengébb eredményekkel hátrébb kerültél-e a többiekkel szemben...?

Rengeteg olyan diplomát igénylő munkával találkozom, amit még egy hozzá nem értő laikus is jobban oldana meg...

1x élünk amúgy is.

2016. dec. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te is tul sokat gondolkodsz. Lazulj egy kicsit.
2016. dec. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te egyszeruen lusta vagy, es kifogasokat kerestel miert nem akarod csinalni a dolgod.
2016. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megérte.

Én ugyanitt tartok csak keményen tanultam és nem éltem semmi társasági életet.

2016. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Prédikátor 3:12 "Rájöttem, hogy nincs jobb, mint hogy örvendezzenek, és jót tegyenek életükben, és hogy minden ember egyen és igyon és élvezze a fáradságos munkájából fakadó jót. Isten ajándéka ez."

Ami megtörtént, az már megtörtént, és ami lesz, az is már volt, és maga az igaz Isten keresi az üldözöttet."

83.Zsoltár 19."Hogy megtudják az emberek, hogy te akinek neve Jehova, egymagad vagy a Legfelségesebb az egész föld felett."

2016. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!