Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem idős "kicsit"...

Csak szerintem idős "kicsit" Hófehérkének a NÉBIH plakátján a nő? :D

Figyelt kérdés

2016. dec. 16. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

De jó, hogy nekem azt így link nélkül vágni kéne, mi az úristen az a soha nem halott nébih, meg a soha nem látott plakátjuk...


Gondolom, ezek a plakátok nem a "plázagenerációnak" szólnak, hanem a sarki közértnek, ahol 70 felé jár a vásárlói átlagéletkor. Nekik az a hófehérke így is unokájuk lehetne. De talán hitelesebb, ha nem egy 16 éves fruska okítja ki őket a vásárlásról.

2016. dec. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
utcán látni, linket sajnos nem tudok adni, de nagyjából egy "ismeretlen eredetűt? soha!" mondat van rajta, a kép pedig a klasszikus, a boszorkány átadja Hófehérkének az almát, és nem egy nagymama öltözéke van, csak maga a szereplő nem fiatal már szerintem (mellesleg amúgy tavaly is kint láttam az ilyen plakátokat)
2016. dec. 17. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már linkelni nem tudtál, rákerestem. Ez a nő nem öreg semmihez. Hány éves vagy? 12? Hamarabb megöregszel mint hinnéd, úgyhogy ne csúfolódj.
2016. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok, és nem azt mondtam hogy öreg, hanem hogy Hófehérkének öreg
2016. dec. 17. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
De öreg hófehérkének
2020. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!