Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tenyleg ilyen gaz, ha valaki...

Tenyleg ilyen gaz, ha valaki olvas?

Figyelt kérdés
Tenyleg akkora problema, ha nincs igenyem a kereskedlmi csatornakra fitala letemre? Engem nem erdekel a valovilag, meg az ehez hasonlo musorok, se a celebek. :/ de szivesen megnezek egy ismeretterjeszo filmet pl. Meg nagyon szeretek olvasni. Friss kapcsolatban vagyok. Ma atjott a baratom, en a szobamban voltam es epp olvastam. Feljott a szobamba, koszontem, adtam puszit, majd mondtam, higy ezt a fejezetet meg befejeznem, aztan csinalhatunk valamit. 10 sort nem olvastam el, mar hangosan dobolt az asztalon, trappolt a labaval, majd nekem esett, hogy eleg gaz, hogy allandoan olvasok, mert mar 2016 van. Azta...most tenyleg csak en nem latom az osszefuggest? Meg amugyis akkor olvashatnek e-bookon, az megse olyan retro...egyreszt attol megfajdul a szemem, masreszt az e-book nekem lelektelen, nincs konyv tapintasa, nem szeretem. Hogy lehet ezen kiakadni? Mi az, hogy retro olvasni? Mit csinaljak akkor? Nyomogatom en is eleget a telefonomat, szo se rola, de az olvasas nem lehet hobbi? De mindezt ugy, olyan stilusban, mintha valami nagyon gaz dolgot csinalnek, amiert helyre kell tennie. Teljesen elment a kedvem tole mara. :( amugy meg csak 17 vagyok, de mar nem akartam a tini kapcsolatokba irni. Ti amugy olvastok? Akarmikor? Szoval van olyan, hogy nem megy a tv, hanem fogtok egy konyvet?
2016. dec. 17. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Az a parasztsag h megwrkezik,te meg meg fel orat massal foglalkoznal.
2016. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kenzo Tenma válasza:
46%
Nálam inkább pozitívum. A barátod egy igazi 21. századi butagyerek. Mondjuk az sem etikus, hogy még tovább olvasol mikor ő már ott van, de így legalább megtudtad, hogy egy világi gyökér.
2016. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem gáz, sőt, olvasni menő, akár papíralapú könyvet, akár e-bookot. Maradj ilyen.
2016. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Paraszt a barátod. Szerintem isteni, ha egy nő sokat olvas. Nem illetek össze. Én is a rendes könyvek híve vagyok, nem ilyen e-book kütyüké. Én a tv-t nagyban kerülöm, mert abban a démon van ördögi formában. :D
2016. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Jaj, az ilyen kis bershka gyíkokat gyorsan epitsd le.
2016. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg ennyire szükséged van önvisszaigazolásra a kérdés feltevéseddel?


Könyvtáros vagyok, bárcsak sokkal több tinit látnék bejönni.


És nem mellékesen, sz..r pasit választottál magadnak!

2016. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Barátod idióta, ha máskor is így viselkedik, akkor hagyd a francba, szakíts vele!
2016. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jo, pont egy izgi resznel tartottam. O se kapcsolja ki az xbox-ot, ha epp jatek kozben erkezem meg hozza. Amugy en oltozkodom a Bershka-bol :D :D
2016. dec. 17. 21:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig mást kéne nyomnia Xbox helyett, ha megérkezel a Bershkaból ;)
2016. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy vannak még ilyen fiatalok (főleg lányok) szóval ne hallgass a barmokra én büszke vagyok rád! :) 25/F
2016. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!