Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az egész fejem be van...

Ha az egész fejem be van kötve, arra hogyan reagálnak az emberek?

Figyelt kérdés

A boltban voltam, gyalogoltam hazafelé. A pénztárcámat elővéve számoltam a pénzt, hogy mennyi maradt meg a vásárlásból, mennyit költhetnék el valami másra, amikor egy ember odarohant hozzám, késsel, a pénzemet követelte, én meg nem adtam oda neki, így a késsel felém közelített. Megvágta az arcomat egy ponton, ezért én visszatámadtam. Tudni illik, járok önvédelmi órákra, de kés ellen nem tanítottak meg védekezni. Egy pár rúgás után a srác, aki maximum 3 évvel lehetett idősebb mint én, alig állt a lábán, így fogta, és hasba akart szúrni, de ahogy félreléptem, még egy vágást ejtett az arcomon. Ebben a pillanatban kibuktattam a közelebb lévő lábammal, de közben elejtette a kést és beleesett a combomba.. Végül belerúgtam az oldalába, majd lehajoltam hogy kiüssem a csókát, miközben ő végig ütlegelte az arcomat. Egy nagy horoggal kiütöttem, majd kihúztam a kést a combomból és sántítva, elindultam haza. Egy párszor elestem, így még ott is lila foltok vannak, ahol el sem talált a csóka.

Most itt ülök itthon, a szüleim reakcióját inkább le sem írom. Két nappal a támadás után járunk, és a szüleim azt mondják, hogy menjek iskolába.

Hogyan fognak reagálni, amint meglátják hogy majdnem az egész fejem be van kötve, csak a jobb szemem látszódik?

15/F



2016. dec. 17. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Iggen. jó a fantáiád öreg.. csak kb ha egy ilyet letolsz, akkor 1, rendőr, 2 híradó.


ne gondold hogy ezt az ordas kamut bárki beveszi XD

2016. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem hibáztathatnak érte, max mosolyognak egy jót.


Habár elég kamunak érzem ezt a kérdést. A reakciód nem 15 évesre vall, nem számít, hogy jársz-e önvédelmi órákra.

Mondom úgy, hogy 15 éves lány vagyok, és hat éve karatézom!

2016. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1: A saját döntése az embernek, hogy elhiszi-e, vagy nem. A mai világban a híradóban fontosabb az, hogy "Elefánt született a pécsi állatkertben" vagy a "Donald Trump XY-t mondott erre" stb.


2: A koromhoz képest elég sok utcaharcon vettem részt

2016. dec. 17. 22:06
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Hogy keveredsz te utcai bunyókba?

Elmesélsz pár esetet? :)

2016. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, nem rossz.

Ha a célközönséged 13- év, akkor jó kis szombat esti sztori olyan gyerekeknek, akit a menők kihagytak még a pizsamapartiból is.

Egy kis fogalmazás korrepetálás rád férne, így ez csak olyan 3,

2016. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

1. az ilyen "hihetetlen sztorik" mindig benne vannak a híradókban... és ugye a rendőrt egy ilyen után boltban biztos nem úsztad volna meg.. nem hogy még hazamenni. tekintve hogy te is sok sérülést okoztál a sztori szerint..

2. ha igaz, az elég gáz ;)

3. ha járnál önvédelmi órákra akkor tudnád, hogy kés elleni védekezési módszer amit oktatnak, a menekülés vagy az értékek átadása. ugyanis semmi sem érhet annyit hogy megkockáztasd az életed elvesztését, amihez ugye elég egy rossz mozdulat.. szóval több helyről is sántít a sztori.. nagyon ;)

2016. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mondjuk amikor 13 éves voltam, és mentem a focipályára, vártam a haverokat. Egy cigány srác kiszúrt, és odaszólt: "Hé ..szopó! Játsszunk! Mire én: "Nem, bocs."

Erre a srác egyre inkább oltogatott, míg egyszer visszaszóltam, odajött és le akart borítani a biciklimről, de leszálltam és elkezdtünk verekedni, majd a végén hasbavágtam és inkább elment.


Vagy pl. a klasszikus, amikor egy osztálytársam volt barátnőjével jöttem össze, így megtámadott iskolán kívül.

2016. dec. 17. 22:10
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Szép kis helyen élsz, mondhatom.

De úgy látszik, te direkt kiprovokálod a harcot.

Nekem is szóltak már be. Válaszra se méltattam őket, és jé, nem vertek meg.

És tudnod kéne, hogy a védekezés az utolsó. Inkább fuss el, vagy át az értékeid. Kétlem, hogy Gucci táskával és öt millió forint készpénzzel mászkálnál.


Szerintem akkor is kamu.

2016. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez kamu. Az érvelésed is hibás: a mai világbaN TISZTA kÉK fÉNY A HÍRADÓ, EZ AZ EGYIK. a MÁSIK: A PÉCSI ÁLLATKERTBEN NINCS ELEFÁNT. üDVÖZLET Pécsről :)
2016. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Szimbolikusan mondtam, mivel nem pécsi vagyok :D
2016. dec. 17. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!