Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem szeret beállni a...

Aki nem szeret beállni a sorba, inkább különc, annak nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 01:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem. Nézd meg az utcán az egyke anime karakternek beöltözött 30 éves friend-zone huszárt. Semmilyen sorba nem tudnád beállítani es enyhe kifejezés az,h különc.. de megis minden con-ra osszefújja a szemetet a szél es egymásra találnak, barátkoznak, vagy akar mar direkt haverjaival megy oda.

Annak nincsenek barátai aki introvertalt, nem mozdul ki, nem csinál semmit es mindezek tetejére (vagy pont ennek okán) kbszott unalmas ember.

2016. dec. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Talál mas különc barátokat, vagy egyszerűen egyedul lesz, de ez csak megerősíti az embert és megtanulja hogyan kell egyedul boldogulni:)
2016. dec. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Első kommentelő: Szerintem nem tudod mi az hogy introvertált...


Azoknak nem lesznek barátai, akik soha nem mennek sehova, vagy ha mégis, akkor túl félősek, bizalmatlanok, ezért könnyen leráznak mindenkit, aki megpróbálja feltörni a páncéljukat. Az ilyen emberekhez annyi türelem kell, amennyi a világon senkinek sincs.

2016. dec. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Hogyne tudnám, en magam is az vagyok, ezért 25 éves fejjel van kb 3 barátom es félévente beszélünk/találkozunk de akkor minden olyan mintha 5 perce hagytuk volna abba az előző beszélgetést csak éppen tobb mindenről tudunk beszélgetni.

Azert mert valaki introvertalt meg nem életképtelen es kapcsolatok létesítésére is ugyanúgy képes, szimplán nem erdeklodik a dolog iránt. Engem kimondhatatlanul hidegen hagy a legtöbb ember, ettől függetlenül 5 eve párkapcsolatban elek. Az akiről te gondolod, hogy introvertalt, #3,az inkább szociális fóbiás vagy enyhe aspergers.

2016. dec. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Én csak leírtam hogy kinek nem lesznek barátai.


Az introvertált annyit jelent, hogy nem függ annyira a szociális tevékenységektől, mint az extrovertáltak, akiknek jóformán a többi emberrel foglalkozás az életük. Fontosabb dolgokkal foglalkoznak általában.

Tudom milyenek. Én is introvertált vagyok. Mégis jól kommunikálok, könnyen ismerkedem, nyitott vagyok mindenkivel. Az már más kérdés, hogy erre a mindenkire általában nincs szükségem. Elég egy ember is, de ő legyen életem szerelme, vagy valami ahhoz hasonló.

2016. dec. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Garpe ***** válasza:
Nem feltétlenül nincsenek, ez egyén függő. Eddigi tapasztalataim és bölcseleti olvasmányaim alapján inkább azt mondhatom, hogy kevesebb van, sőt sok esetben nehezen találnak. De ez meglehetősen egyén függő, illetve az ember nagyon sokféleképpen lehet non-komformista.
2016. dec. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Similis simili gaudet!" - mondá a római.

Magyarul ezt jelenti: simlis a simlisnek, különc a különcnek örül, tehát őt választja barátjának, azaz nekik is vannak barátjaik.

2016. dec. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
de vannak, bár ez attól is függ mi alapján mondható különcnek. ha azért különc, mert éjjelente kecskét áldozik a sátán nevében akkor nem biztos hogy vannak barátai...
2016. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Különc vagyok és vannak barátaim. Ők is különcök.
2016. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen sorba nem szeret beállni.


Nekem vannak barátaim, de nem követem gondolkodás nélkül a tömeget.

2016. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!