Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne ebből a csapdából...

Hogy lehetne ebből a csapdából kijutnom?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

3 hónapja volt egy szakításom, amin meglepő módon hamar túl tettem magam, pedig én hajlamos vagyok az ilyeneken akár évekig is gyötrődni.

Csak egy gond van...

Azóta teljesen megváltoztam.

Előtte voltak céljaim, amik motiváltak engem. De most valahogy semmi nem tesz boldoggá, csak sodródom az árral. Tudom, hogy fiatal vagyok még és pont ezért bánt, hogy nincs semmi célom. Barátnőt se szeretnék, mert félek az újabb csalódástól. Sokszor rám jönnek furcsa érzések. Egyik este azt éreztem, hogy valamiért mérges vagyok, de nem tudtam megmondani, hogy miért. Volt olyan, hogy csak simán rossz kedvem volt és nem tudtam örülni semminek.

Vissza akarom kapni a régi énem, aki teli van célokkal, motivált.

Tudom, hogy ebben csak saját magam segíthetek, de azt kérném, ha valaki tudna jó tanácsot adni, vagy van ebben valamilyen tapasztalata azt írja le. Köszönöm előre is a válaszokat.



2016. dec. 18. 17:20
 1/1 Avruk válasza:

Én is hasonló cipőben voltam,csak én nem tettem túl magam rajta. Idővel jobb lett magától,csak nyugi. Kezdj el kipróbálni dolgokat,a sikerek majd motiválnak:)

16/F

2016. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!